3 veiksmingi dantų tiesinimo būdai

Dėl kreivų dantų visų pirma galite prarasti pasitikėjimą savimi. Taigi, kol dar nepraradote pasididžiavimo jausmo, o paskui pasinėrėte į savigailą, geriau pasirinkite bet kurį iš trijų toliau pateiktų veiksmingų dantų tiesinimo būdų: sužinokite kada ir kodel yra reikalingas dantu tiesinimas?

Ortodontinius breketus

Šį būdą galima pavadinti senoviniu. Tai buvo praktikuojama ilgiausiai, ir net jei yra naujų dantų tiesinimo metodų, juos vis dar renkasi daugelis, ypač paaugliai. Naudojant breketus, prie dantų tvirtinami breketai ir vielos. Jos reguliariai reguliuojamos, kad kreivi dantys taptų tiesūs. Dėl šios priežasties breketus gali tekti nešioti kelis mėnesius ar net metus.

Breketai gali būti įvairių formų. Tiesą sakant, galite rinktis net tokius, kurie yra su pusbrangiais akmenimis, kad būtų „kietesni”. Taip pat yra breketų su keramikiniais breketais, kurie dera prie jūsų dantų spalvos.

Porcelianinės faneros

Vainikus paprastai naudoja tie, kurie nori išbalinti dantis. Vainikėliai, kurie yra labai ploni, pritvirtinami prie spalvotų dantų, todėl vėl galite susigrąžinti savo mielą šypseną.

Tačiau jas taip pat galite naudoti, kad dantys atrodytų ilgesni, taigi ir tiesesni. Kadangi jos tik uždengia dantis, jos iš tikrųjų nėra nuolatinis jūsų problemos sprendimas. Nepaisant to, juos patogu ir lengva naudoti. Savo „tiesius dantis” galite turėti vos per vieną dieną.

Invisi

Tai laikomas vienu novatoriškiausių dantų tiesinimo būdų. Jo metu naudojami reguliatoriai, kurie yra suprojektuoti pagal tikslias ir idealias jūsų dantų padėtis. Bus naudojami keli reguliatoriai, kuriuos galima „perkelti” kitomis kryptimis, kad gautumėte tokį dantų poslinkį, kokio norite.

Dantų tiesinimas

Paprastai, jei norėdavote ištiesinti priekinius dantis, ortodontinis gydymas (nešiojant metalinius breketus, o pastaruoju metu – skaidrius breketus) buvo tradicinis pasirinkimas. Šio gydymo problema ta, kad jis yra brangus, kartais prireikia išrauti dantis ir, kas blogiausia, užtrunka nuo vienerių iki dvejų metų. Tik nedaugelis suaugusiųjų nori tiek laiko burnoje nešioti aparatą. Todėl pradėtos naudoti porcelianinės faneros ir sparčiai kilo estetinės odontologijos populiarumas. Dantis galima „ištiesinti”, pagerinti jų formą ir spalvą juos nušlifuojant.

Tada prie jų priklijuojama porcelianinė fanera, kad būtų pasiektas galutinis rezultatas. Šis gydymas trunka daug trumpiau – nuo pradžios iki pabaigos praeina maždaug mėnuo – ir duoda puikių rezultatų, tačiau yra brangesnis nei ortodontinis gydymas. Pagrindinis fanerų trūkumas yra tas, kad dantis reikia šlifuoti; kuo didesnis kreivumo laipsnis, tuo labiau dantis reikia šlifuoti. Nors galutinis rezultatas gali atrodyti puikiai, man, kaip odontologui, labai sunku gręžti sveikus dantis vien tam, kad jie atrodytų tiesūs. Labai kreiviems dantims gali prireikti net dantų šaknų kanalų gydymo (kai pašalinami gyvieji audiniai danties centre), kuris turi savų trūkumų (dantys, kuriems gydomos šaknys, yra trapesni ir labiau linkę į infekcijas). Pačios faneros nėra amžinos, jas tikriausiai reikės keisti po dešimties metų. Gali būti ir daug anksčiau, ypač jei jos lūžta arba vis atsiskiria nuo danties (atšoka).

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *