Fengšui metalo elementas turtui


Fengšui simboliai yra susiję su penkiais Rytų pasaulio elementais: vandeniu, medžiu, žeme, ugnimi ir metalu. Kiekvienas simbolis yra susijęs su vieno iš šių elementų aspektu, įskaitant natūralias medžiagas, brangakmenius ir mineralus, formą, dizaino motyvą, meno kūrinį, struktūrą, gyvūną ar augalą, kokybę ir spalvą. Kai kurie simboliai yra akivaizdūs, o kitiems reikia šiek tiek daugiau supratimo ir aiškinimo. Fengšui simboliai naudojami aplinkai subalansuoti ir kartais vadinami vaistais.

Metalo dekoras tapo nuolatine šiuolaikinių namų dalimi. Nerūdijančio plieno prietaisai, šviestuvai ir metaliniai meno kūrinių rėmai – visa tai yra populiaraus dekoro dalis. Dekoratyvinis metalinis sienų menas buvo naudojamas profesionalioje ar komercinėje aplinkoje, pavyzdžiui, bankuose, oro uostuose ir biuruose. Dabar metalo dekoras tvirtai persikelia į namus.

Metalo dekoras gali būti šaltas, šiurkštus, jei jo nesubalansuoja švelnesnės spalvos ir kiti elementai, pavyzdžiui, medis ir ugnis. Metalo dekorą taip pat galima sukurti meno kūriniais, kuriuose naudojami kai kurie naujesni metaliniai dažai. Meno kūriniuose metalo elementas gali būti vaizduojamas statiškai arba išlydytas, skystas.

Aukso lakštų naudojimas mene šimtmečius buvo svarbiausias turto ir turtingumo simbolis. Karalių, karalienių ir valdovų rūmai per visą istoriją buvo puošiami metalo dekoru. Dabar net ir kukliausiuose namuose gali būti meno kūrinių ir kitų dekoro elementų, pabrėžiančių metalo elementą.

Metalo dekoras puikiai tinka biurams ir verslo patalpoms, taip pat kitoms vietoms papuošti. Metalinis dekoras gali puikiai tikti vonios kambariuose ir virtuvėse, papildydamas maišytuvus ir prietaisus. Metalinis dekoras taip pat gali suteikti blizgesio ir linksmumo žaidimų kambariams, miegamiesiems ir prieigoms. Apsvarstykite galimybę pakabinti paveikslą su metalo spalvomis ten, kur saulės šviesa atsispindės nuo paviršiaus ir suteiks kambariui blizgesio.

Metalinis dekoras simbolizuoja pastovumą ir tinka abiejų lyčių atstovams. Metalo elementas gali simbolizuoti ilgaamžiškumą ir visą gyvenimą galiojančius pažadus ar įsipareigojimus. Metalas simbolizuoja pasiekimus: auksinius jubiliejus ir karjeros pabaigą (t. y. auksinį laikrodį). Metalo spalva puošia trofėjus ir plaketes, įteikiamas už pasiekimus ir sėkmę. Įneškite šiek tiek spindesio į savo gyvenimą ir namus ar biurą!

Metalai naudojami energijai namuose ar biure sustiprinti, kontroliuoti ir subalansuoti. Metalo elementą atspindi uolienos, akmenys ir metalo spalvos ar daiktai, įskaitant bronzą, varį, auksą ir sidabrą. Metalų dizaino motyvai – tai lygūs, suapvalinti raštai, panašūs į skystas formas, kurias metalai įgauna lydymosi metu. Metalai pasižymi labai jang savybėmis, padedančiomis pritraukti į jūsų gyvenimą fizinį turtą ir gausą.

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published.