Geriausias vitaminas pasaulyje

Mokslininkai sukūrė sintetinius vitaminus, kuriuos pagaminti yra pigu, o jų atominė struktūra, palyginti su nesugadintais vitaminais (vitaminais, gaunamais tiesiogiai iš daržovių), yra identiška. Tačiau poliarizuotą šviesą praleidus pro šiuos sintetinius vitaminus, šviesa veikė daug kitaip nei praleidus pro sveikus vitaminus. Kai poliarizuota šviesa sklinda pro sveikus vitaminus, šviesos spindulys dėl molekulinės rotacijos pasisuka į dešinę.

Geriausias vitaminas pasaulyje yra vitaminas d

Kai ta pati šviesa sklinda per sintetinius vitaminus, spindulys skyla per pusę. Pusė šviesos visada lenkiama į dešinę, o kita pusė visada lenkiama į kairę. Tai įrodo, kad nesukūrėme identiško vitamino, todėl sintetiniai vitaminai suteikia tik 50 % biologinio aktyvumo, palyginti su sveikais vitaminais. Iš tikrųjų moksliniai tyrimai rodo, kad sintetiniai vitaminai gali būti pavojingi jūsų sveikatai! Šiuo metu sintetiniai nuimami perdirbti vitaminai parduodami beveik visuose firminiuose maisto papilduose.

Jei tikrai suprastumėte, kaip svarbu organizmui duoti visaverčių vitaminų ir kitų svarbių maistinių medžiagų, kurias mes dedame į mūsų vitaminus, taptumėte mūsų klientais visam gyvenimui!

Pavyzdžiui, vartojant sintetinę vitamino C formą, iš tikrųjų gali net 2,5 karto sustorėti širdies arterijų sienelės, o tai gali pakenkti organizmui! Askorbo rūgštis (sintetinis vitaminas C) – tai žodis, kurio turite saugotis! Spustelėkite daugiau ant vitamino mygtuko ir sužinokite, ko iš tiesų reikia jūsų organizmui.

Daugumoje šiandien rinkoje esančių vitaminų maistinių medžiagų naudojami nubraukti sintetiniai vitaminai, o ne sveiki vitaminai tiesiai iš daržovių ir vaisių, kaip mūsų vitaminas! Kodėl? Sintetinių vitaminų gamyba yra daug pigesnė.

Įrodyta, kad vartojant sintetinį vitaminą E, vitaminai ir mineralai išsiurbiami tiesiai iš kaulų, o tai organizmui gali padaryti daugiau žalos nei naudos! Vėlgi, daugumoje vitaminų papildų šiandien naudojami visi sintetiniai vitaminai, nes juos gaminti yra pigu.

Gerai sveikatai palaikyti labai svarbūs sveiki vitaminai!

Perskaitę šį skyrių, būsite šokiruoti, kokie žalingi jūsų organizmui gali būti sintetiniai vitaminai! Skirkite laiko perskaityti visą šį skyrių. Jei tai padarysite, daugiau niekada nebežiūrėsite į vitaminus ir savo organizmą taip pat! Perskaitę šį skyrių, kreipkitės į visus pažįstamus ir papasakokite jiems apie rimtus padarinius, kurie gali atsirasti vartojant apdorotus sintetinius vitaminus! Bendromis pastangomis galime pagerinti milijonų žmonių gyvenimą!

Pasak Taber’s Medical Dictionary, vitaminai yra būtini normaliai medžiagų apykaitai, augimui ir organizmo gyvybei1 . Iki šiol kildavo ginčų dėl būtinybės vitaminus vėl įtraukti į mitybą. Journal of American Medical Association, atlikęs tyrimą, padarė išvadą, kad kiekvienas žmogus turėtų kasdien vartoti polivitaminus, ir taip užbaigė šį ginčą2.

Tyrimais įrodyta, kad jūsų organizmas pradeda mokėti kainą, kai bando kompensuoti maistinių medžiagų trūkumą. Ilgainiui netinkama mityba gali sukelti skaudžių padarinių. Neklyskite manydami, kad jūsų kūnas yra nenugalimas. Jūsų sveikata verta milijardo dolerių, o norint suteikti organizmui tai, ko jam reikia ir ko jis nusipelno, reikia visai nedaug. Svarbiausia, kad kiekvieną dieną gautumėte tinkamų maistinių medžiagų ir mikroelementų, tai labai svarbu norint išsaugoti gerą sveikatą.

Taigi dabar šimtai papildų kompanijų kaip sprendimo ieškojo cheminių darinių ir sintetinių vitaminų. Vitaminų yra maiste, ir vien todėl, kad dėl dabartinių auginimo ir perdirbimo metodų sumažėjo maisto produktuose esančių vitaminų, tai nereiškia, kad turėtume ieškoti naujų išradingų būdų, kaip gauti šių mikroelementų iš kokio nors kito šaltinio. Priešingai, turėtume ieškoti būdų, kaip gauti daugiau saugių ir veiksmingų vitaminų, kurių galima gauti tik iš maisto produktų.

Paaiškinsiu remdamasis vitamino C pavyzdžiu. Askorbo rūgštis dažnai parduodama kaip vitaminas C, tačiau tai yra tik cheminiu būdu gauta viso maisto vitamino dalis. Maiste esantis vitaminas C yra visavertis kompleksas, kurį iš tikrųjų sudaro askorbo rūgštis, rutinas, bioflavonoidai, K faktorius ir J faktorius, taip pat kitos medžiagos, kurių nepavyko atkurti jokiais eksperimentais su žmonėmis. Kad vitaminas būtų visavertis, turite turėti visas šias frakcijas.

Kad organizmas pasisavintų ir panaudotų vitaminą, turi būti visos komplekso dalys. Tai reiškia, kad norint panaudoti vitamino frakcionuotą formą, organizmas pirmiausia turi aprūpinti kitomis viso maisto komplekso dalimis. Jei suvartojama tik askorbo rūgštis, organizmas turi papildyti kompleksą, atimdamas iš savo paties kolageno audinio elementus, kurių trūksta jūsų tiekiamame „vitamine C”.

Šis procesas retai kada būna baigtas ir gali net sukelti didesnį jo trūkumą. Tai parodė paskelbtas gydytojų Vinsono ir Bose atliktas tyrimas. Jie nustatė, kad vitaminas C iš citrusinių vaisių ekstrakto įsisavinamas 35 proc. daugiau nei askorbo rūgštis. Jų išvada buvo tokia: „Nors natūralios ir sintetinės askorbo rūgštys yra chemiškai identiškos, citrusiniuose vaisiuose yra bioflavonoidų, tokių kaip naringinas ir hesperidinas, taip pat angliavandenių ir baltymų, kurie gali turėti įtakos biologiniam įsisavinimui. „3

Panašiai ir kiti vitaminai, kaip rodo vienas po kito atliekami tyrimai, yra veiksmingesni viso maisto pavidalu. Viename J. A. Vinsono ir C. Hsu tyrime, paskelbtame žurnale „Medical Science Research”, nustatyta, kad viso maisto vitaminas E ir vitaminas A yra geriau biologiškai prieinami nei izoliuotos sintetinės šių vitaminų formos. Vitamino A atveju rezultatai parodė, kad maisto pagrindo produktas įsisavina 9,4 karto daugiau nei sintetinė forma4.

Sintetiniai vitaminai tiesiog negali prilygti tikriems. Nuo 1996 m. maisto produktuose nustatyta daugiau kaip 3 800 įvairių junginių, turinčių maistinę reikšmę.5 Tačiau laboratorijoje dvidešimt maistinių medžiagų yra viskas, ką šiuolaikinis mokslas gali atkurti ir įdėti į vitaminų produktus.

Dar didesnį susirūpinimą nei šių sintetinių vitaminų neveiksmingumas kelia jų daroma žala.

Vienas iš naujausių tyrimų buvo susijęs su vitaminu C kaip sintetine askorbo rūgštimi. Nustatyta, kad ji storina arterijų sieneles.

Kaip manote, kodėl, turėdamos visus šiuos įrodymus, pagrindžiančius viso maisto vitaminus, įmonės ir toliau gamina ir parduoda „pigias imitacijas”? Atsakymas: Nes jos yra pigios. Tačiau, nors šios bendrovės gali sutaupyti pinigų ir gauti daugiau pelno, sintetinės formos niekaip negali prilygti viso maisto vitaminų veiksmingumui ir sveikatą stiprinančioms savybėms.

Žmogaus ląstelė atpažįsta ir gali naudoti kurui, remontui ir funkcijoms tik natūralius, viso maisto kompleksus.

Visaverčio maisto vitaminai ne atima iš organizmo vertingas maistines medžiagas, bet aprūpina atskiras ląsteles maistinėmis medžiagomis, reikalingomis jų klestėjimui. Norėdami gauti didžiausią naudą sveikatai, vartokite tik viso maisto vitaminus. Vertindami vitaminų papildą galite tiesiog perskaityti etiketę. Vietoj daugiaskiemenių, neištariamų cheminių pavadinimų, turėtumėte rasti maisto produktų pavadinimus, nurodytus kaip vitaminų šaltinius. Taip galėsite įsitikinti, kad vitaminai geriausiai pasisavinami ir išsaugomi.

Atminkite, kad jei šalia bet kurio vitamino pavadinimo nematote maisto produkto pavadinimo arba žvaigždutės, vedančios į etiketėje esančią vietą, kurioje nurodomas vitaminų šaltinis – maisto produktas, labai tikėtina, kad tai nebrangus, apdorotas vitaminas, iš kurio pašalinti visi kiti junginiai, paprastai esantys vaisiuose ir daržovėse esančiuose vitaminuose. Jei matote, kad prie vitamino nurodytas maisto produkto pavadinimas, džiaukitės, kad vitaminus gaunate tiesiai iš viso maisto produkto, todėl gaunate ir svarbiausių pirmtakų, fermentų, aktyvatorių, antioksidantų ir mikroelementų (esminių junginių), kurie natūraliai randami kartu su vitaminais. Dėl šių esminių junginių organizmas daug lengviau įsisavina ir panaudoja vartojamus vitaminus! Jūsų organizmas nusipelno gauti tinkamų vitaminų, kurie yra būtini jūsų gerai sveikatai!

Sveika mityba, tinkamų maistinių medžiagų gavimas, kasmetiniai medicininiai patikrinimai ir fiziniai pratimai – visa tai yra labai svarbu, kad organizmas būtų stiprus ir sveikas.

Didžiuojamės galėdami šviesti pasaulį apie neįtikėtiną skirtumą tarp perdirbtų vitaminų ir vitaminų, kuriuos gaunate valgydami maistingųjų medžiagų turintį sveiką maistą, pavyzdžiui, brokolius, špinatus, morkas, pomidorus, acerola vyšnias ir kt. Mes paimame šiuos maistinių medžiagų turinčius maisto produktus, pašaliname vandenį, nepašalindami svarbiausių mikroelementų, ir sudedame juos į kiekvieną vitaminą, kad gautumėte absoliučiai aukščiausios kokybės vitaminus pasaulyje.

Pastebėsite, kad mūsų produktas yra kapsulės, o ne tabletės. Tablečių gamyboje naudojamas didelis karštis ir slėgis, kuris sunaikina sveikatą stiprinančius gyvus sveikų maisto produktų veiksnius. Nesileiskite suklaidinami tariamų viso maisto produktų, kurie dėl tablečių gaminimo proceso tampa nenaudingi.

Mes tikime, kad šviečiant pasaulį ir kuriant Geriausią vitaminą pasaulyje, vieną dieną būsime atsakingi už tai, kad milijonams žmonių padėsime džiaugtis sveikesniu gyvenimu.

The Greatest Vitamin in the World” buvo sukurtas siekiant maistingai palaikyti jūsų organizmą. Vartokite ne tik mūsų viso maisto pagrindu pagamintą vitaminą, bet ir maitinkite savo organizmą mažiau apdorotais maisto produktais ir daugiau žalių vaisių ir daržovių. Skirtumas gali būti nuostabus!

Prieš daugelį metų nieko negalvojome apie tai, kad mūsų vaikai važiuoja automobilyje tik prisisegę saugos diržais. Šiandien, kai esame kur kas labiau išsilavinę, dauguma iš mūsų niekada nesusimąstytų, kad kūdikis važiuos automobiliu, jei nebus tinkamai pritvirtintas automobilinėje kėdutėje. Tikime, kad šviečiant visuomenę apie faktus apie mūsų organizmą ir maistines medžiagas, kurios yra būtinos gerai sveikatai, žmonės, tokie kaip jūs, netrukus pradės žiūrėti į kasdienį geriausio pasaulyje vitamino vartojimą lygiai taip pat, kaip jūs žiūrite į kasdienį dantų valymą, kaip į būtinybę gerai dantų sveikatai. Mes taip pat tikime, kad, supažindindami jus su faktais, jūs patys papasakosite apie „The Greatest Vitamin in the World” visiems pažįstamiems!

Daugelis žmonių, pradėjusių vartoti vitaminų papildus, taip pat pradeda treniruočių programą. Prieš pradėdami bet kokią treniruočių programą, siūlome gydytojui pasitikrinti sveikatą, kad užsitikrintumėte, jog būsite sveiki dar daugelį metų.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *