Naujasis “Mercedes Bens E320 CDI


Naujausiomis naujoviškomis dyzelinėmis technologijomis aprūpintas E320 CDI išvysto 201 AG ir 369 lb-ft sukimo momentą, kurių pakanka, kad bandymų trasoje automobilis iki 100 km/val. įsibėgėtų vos per 7,0 sekundės. Geros eksploatacinės savybės, maža išmetamųjų dujų emisija, puiki degalų ekonomija ir žemas triukšmo lygis – šis naujausios kartos elektroniniu būdu įpurškiamas CDI variklis keičia pasenusį vartotojų požiūrį į dyzelinius variklius.

E320 CDI

Kaip ir visi dyzeliniai varikliai, E320 CDI pasižymi puikiomis degalų sąnaudomis ir didesniu nuvažiuojamu atstumu, palyginti su panašiu benzininiu varikliu varomu automobiliu. Dar svarbiau tai, kad E320 CDI tai pasiekia neprarasdamas našumo. E320 CDI važiuojant mieste ir greitkelyje atitinkamai suvartoja 8,9/5,9 l/100 km, o jo pagreitis beveik prilygsta benzininio V6 variklio pagreičiui. Dėl CDI elektroninio degalų įpurškimo net ir įprastas dyzelinio variklio garsas yra prislopintas. E320 CDI varikliui veikiant tuščiąja eiga, automobilio viduje registruojami tik 44 decibelai. Palyginimui: Vidutinis durų skambutis skleidžia apie 75 decibelus.

E320 CDI priekinė pakaba su dviguba svirtimi panaši į S klasės automobilio pakabą, o patentuota penkių svirčių galinė pakaba užtikrina neprilygstamą ratų judesių kontrolę.

E320 CDI standartinėje įrangoje yra keturių zonų klimato kontrolė, leidžianti nustatyti skirtingą temperatūrą galiniams kraštiniams keleiviams, taip pat vairuotojui ir priekiniam keleiviui. Ilgame standartinės įrangos sąraše – elektra valdomas pakreipiamas ir teleskopinis vairas, elektra valdomi langai su vienu prisilietimu pakeliamais ir nuleidžiamais langais bei automatiškai pritemdomi veidrodėliai. Centrinėje konsolėje esantis elektrinis atlenkiamas skydelis atsidaro ir atveria papildomą daiktadėžę arba pasirenkamą šešių diskų CD keitiklį.

Standartiniame COMAND ekrane, prie kurio galima prijungti papildomą DVD navigacijos sistemą, taip pat yra devynių garsiakalbių garso sistema su erdviniu garsu. Pasirenkama “harman/kardon LOGIC7” sistema pakylėja aukštos kokybės garsą į naują lygmenį: septynių kanalų skaitmeninis erdvinis garsas, 420 W bendra galia ir 12 aukštos klasės garsiakalbių.

Kelios pasirinktys: sistema “Keyless Go”, leidžianti vairuotojui atrakinti automobilį tiesiog palietus durų rankeną ir užvesti automobilį palietus pavarų perjungimo rankenėlę. Parktronic parkavimo pagalbos sistema, ultragarso bangomis aptinkanti kliūtis priešais arba už automobilio ir įspėjanti vairuotoją apie aptiktus objektus.

Tikėtina, kad “Mercedes-Benz” vaidmuo modernių dyzelinių variklių kūrimo srityje bus labai svarbus kuriant būsimus bendrovės produktus, tarp kurių gali būti hibridai, pažangūs stūmokliniai varikliai ir kuro elementai.

Bendrovė “Parts train” gamina ir parduoda “Toyota” automobiliams skirtus antrinės rinkos eksploatacinių savybių produktus ir priedus. Partstrain siekia būti geriausiu daugumai “Toyota” skirtų našumo produktų ir priedų šaltiniu. Dabar, kai “Camry” bus gaminamas JAV, “Parts train” siekia “Toyota” antrinės rinkos atsarginių dalių ir pakaitinių dalių bei eksploatacinių dalių tobulumo.

Parts Train “Mercedes Benz” automobiliams skirtų gaminių asortimentą sudaro variklio sistema, elektros sistema, antgalis, išmetimo sistema, gaubtai, gaubtai, daugybė kėbulo komplektų dizainų, pakaba, kondensatoriai, buferiai, radiatoriaus atrama, spoileris, katalitinis konverteris ir įvairūs papildomi patobulinimai, kurie papildo automobilį. Apsilankykite http://www.partstrain.com/ShopByVehicle/MERCEDES_BENZ ir peržiūrėkite visas aukščiausios klasės “Toyota” dalis. Visos “Toyota” automobilių dalys yra naujos ir garantuotai tinka tik aukščiausios kokybės “Toyota” atsarginės dalys.

Jenny McLane yra 36 metų amžiaus iš Ajovos ir turi pomėgį tyrinėti automobilius ir viską, kas su jais susiję. Ji visą darbo dieną dirba rinkos analitike vienoje iš pirmaujančių dabartinių automobilių dalių tiekėjų šalyje.

 

Straipsnio šaltinis: https://ledauto.lt/parktronikai/


Leave a Reply

Your email address will not be published.