Atrodo, kad Holivudo stebuklas Nicolasas Cage’as vis labiau linksta į sienų asmenybę, kurią jis sukūrė per daugelį metų. Pirmasis mūsų žvilgsnis į būsimą post-apokaliptinį trilerį „Ghostland belaisviai “ dar kartą patvirtina nepakartojamus aktoriaus talentus. Aktorius skyrė savo vardą kai kuriems neįtikėtiniems vėlyvųjų projektams, o „Ghostland“ kaliniai tikrai atrodo kaip vienas iš jų. Jei kyla abejonių dėl to, tiesiog perskaitykite filmo pavadinimą dar kartą.

Vaiduokliuose vaidina Sofija Boutella, Billas Moseley, Edas Skreinas, „Young Dais“ ir Takas Sakaguchi kartu su Cage‘u, „Ghostland“ kaliniams vadovauja Sionas Sono ir seka Cage’ą kaip pagarsėjusį nusikaltėlį Herojų, kuris siunčiamas gelbėti pagrobtos moters , kuri dingo į nelaisvę. tamsi antgamtinė visata. Ten jie turi nutraukti blogį prakeiksmą, kuris juos sieja, ir pabėgti nuo paslaptingų pajamų, valdančių Ghostland, Rytų ir Vakarų grožio ir smurto sūkurio. Na, patvirtinamas filmo potencialas būti neįtikėtinu.

Nicolasas Cage’as jau pagyrė scenarijų sakydamas, kad jis „priešingai nei bet koks, kurį aš kada nors skaičiau. Tai gali būti pats drąsiausias mano kada nors sukurtas filmas, kuris ką nors sako. Tai ten. Aš dėviu odinį, juodą odinį kombinezoną su granatomis. pritvirtintas prie skirtingų kūno dalių, ir jei aš neišgelbėsiu gubernatoriaus dukters iš šios valstybės linijos, kur jie visi yra vaiduokliai, ir negrąžinsiu jos, jie mane sprogdins. Tai tiesiog beprotiška. Nors nauji vaizdai neleidžia mums pažvelgti į kombinezoną, dėl kurio Cage’as taip jaudinasi, aktorius, apibūdinantis filmą kaip „drąsiausią“, kokį jis kada nors padarė, turėtų būti daugiau nei pakankama priežastis šventei, atsižvelgiant į jo galinį katalogą.

Kaip ir reikėjo tikėtis, vaiduoklių kaliniai yra tik vienas iš kelių skaudžiai intriguojančių projektų viliojančiame Nic Cage horizonte. Neseniai prasidėjo filmavimas, kuris, be abejo, bus pagrindinis aktoriaus opusas „Nepakeliamas masinio talento svoris“ , kuris seka „išgalvotą, kūrybiškai neįgyvendintą Nicolasą Cage’ą, kuris, susidūręs su finansinėmis žlugdomis, priima 1 mln. USD pasiūlymą dalyvauti gimtadienyje. superfanas , kurį vaidina Pascalas. Kai viskas pakrypsta nepaprastai pavojingu posūkiu, Keidžas priverstas įgyvendinti savo paties legendą, nukreipdamas žymiausius ir mylimiausius ekrano personažus, kad galėtų išgelbėti save ir savo artimuosius “.

Aktorius taip pat eiti tne iki kojų psichozės animatronic simbolių gauja į Willy Wonderland , kuris randa Cage kaip ramioje Dryfter kuris save užsilikusius nuotolinio miestelyje Hayesville, Nevada randa. Sutikęs dirbti naktinės pamainos sargu „Willy’s Wonderland“, kadaise sėkmingai dirbančiame šeimos pramogų centre, jo užduotys staiga tampa visuotine išgyvenimo kova, kai aštuoni „Wonderland“ animatronikos veikėjai atgyja ir bando jį nužudyti.

Jei Cage’o entuziastui to nepakaktų, jis taip pat turi pavaizduoti Tigro karaliaus asmenybę Joe Exotic ir vaidins kiaulėje kaip triufelių medžiotojas, gyvenantis vienas Oregonijos dykumoje, kuris turi grįžti į savo praeitį Portlande ieškodamas savo mylima pašarinė kiaulė po jos pagrobimo. Nesuklyskite, 2021 metai bus Keidžo metai.

„Ghostland“ kaliniai pasaulinę premjerą surengs 2021 m. Sundance kino festivalyje 2021 m. Sausio 31 d. Tai mums atsiuntė „Twitter“ vartotojas @aSionSonoFilm .