„Disney“ išleidus kelis didelio masto filmus tiesiai į transliaciją, visiškai praleidžiant teatrus, atrodo, kad „Warner Bros.“ svarsto galimybę pasekti tokiu pavyzdžiu. Esant pasaulinei situacijai ir uždarius teatrą, „Warner Bros.“ tariamai diskutuoja keleto filmų perkėlimu į „HBO Max“ leidinį, įskaitant Judą ir Juodąjį Mesiją su Danieliu Kaluuya ir Lakeithu Stanfieldu, Denzeliu Washingtonu ir Rami Maleko „Maži dalykai“ bei tiesioginiu veiksmu Tomas. ir Džeris .

Panašiai kaip išleidimo pakeitimo “Warner Bros” komiksų tęsinys stebuklas Moteris 1984 , kuris dabar bus išleistas teatrališkai gruodžio 25, 2020, ir skaitmeniniu HBO Max vienu metu Tom & Jerry , smulkmenos , ir Judo ir Juodosios Mesijo taip pat tą pačią dieną būtų išleista tiek srautams, tiek tam tikruose kino teatruose, tvirtinama pranešimuose.

SUSIJĘS:Tomas ir Džeris: filmo anonsas atneša ikonišką katės ir pelės duetą į tikrąjį pasaulįStudija taip pat svarstė padaryti tą patį su būsimu „ Mortal Kombat“ iš naujo paleidimu, tačiau galiausiai nusprendė, kad labai lauktas vaizdo žaidimų pritaikymas liks teatralizuotas.

Kadangi dabartinės aplinkybės nerodo sulėtėjimo ženklų, kino studijos turi ieškoti naujų būdų, kaip pereiti per tokį precedento neturintį laiką. „Warner Bros.“ sprendimą perkelti „ Wonder Woman 1984“ į transliaciją taip teatrai dažniausiai vertino pozityviai ir supratingai, tačiau jie toli gražu nėra vienintelė studija, svarstanti, kaip teikti prioritetą srautui. „Disney“ iki šiol keletą didelių filmų išleido iš teatrų ir į „Disney +“, įskaitant „ Mulan“ , „Pixar’s Soul“ ir Kennetho Branagho adaptaciją „ Artemis Fowl“ . Jei tendencija išliks, laikui bėgant tiek žiūrovų, tiek teatrų supratimas gali prastėti.

Kalbant apie „Warner Bros.“ filmus, kurie svarstomi HBO Max transliacijos debiutui, Tom & Jerryvėl atkuria vieną mylimiausių varžybų istorijoje, kuri dabar karališka dėl to, kad Džeris „šimtmečio vestuvių“ išvakarėse persikėlė į puikiausią Niujorko viešbutį. Jerry atėjimas priverčia beviltišką renginio planuotoją pasamdyti Tomą, kad jis atsikratytų, o po to prasidėjęs kačių ir pelių mūšis grasina sunaikinti jos karjerą, vestuves ir galbūt patį viešbutį. Tačiau netrukus iškyla dar didesnė problema: velniškai ambicingas darbuotojas, sąmokslas prieš visus tris. Naujas Tomo ir Džerio nuotykis dideliame ekrane su animacijos ir tiesioginio veiksmo mišiniu sukuria naują vietą žymiems veikėjams ir verčia juos atlikti neįsivaizduojamą … darbą kartu, kad išgelbėtų dieną.

Režisierius – „ Fantastinio ketverto“ Timo istorija ir pagal Williamo Hannos ir Josepho Barberos sukurtus ikoninius personažus. Filme vaidina daugybė talentingų komiškų aktorių, tokių kaip Chloë Grace Moretz, Michael Peña, Rob Delaney, Colin Jost ir Ken Jeong. Tomas ir Džeris šiuo metu turėtų būti išleisti 2021 m. Kovo 5 d.

Tuo tarpu „Maži dalykai“ seka „Oskarą“ laimėjusį aktorių ir Holivudo ikoną Denzelį Washingtoną kaip Deke’ą Craveną, sudegintą šerifo pavaduotoją, turintį detalių, kuris susivienija su Los Andželo detektyvu ir suvynioja apsukrų serijinį žudiką. Režisierius: „ Gelbstint poną Banksą“ ir „Greitkelių“ Johnas Lee Hancockas, kino žvaigždės Rami Malekas, Sofija Vassilieva, Terry Kinney ir Michaelas Hyattas kartu su Vašingtonu su tokiais kaip Jaredas Leto, Natalie Moralesas, Jorisas Jarsky, Isabelas Arraiza, Johnas Harlanas Kim ir Johnas. Tomas Hughesas atliko neatskleistus vaidmenis.