Nereceptiniai „Cheaters“ prieš receptinius akinius – Klivlando klinika

Kl.: Jei jums reikia pagalbos aiškiai matyti tekstą, ar „cheater“ akiniai yra tokie pat geri kaip receptiniai skaitytuvai?

A: Senėjimas gali pakenkti jūsų akims, o tai akivaizdi kiekvienam, kuris restorano meniu yra ištiesęs iš rankos arba iki nosies, kad aiškiai perskaitytų patiekalų sąrašą.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Jei tai apibūdina jus, pradėkime nuo pagrindinių dalykų: svarbu ištirti akis, kad nustatytumėte, ar jums reikia recepto akiniams, ar yra kokių nors kitų su regėjimu susijusių problemų. Neatidėliok šito.

Dabar pakalbėkime apie tai, kur galite rasti korekcinių skaitymo lęšių, jei jų reikia.

Daugumai žmonių nereceptiniai (OTC) skaitytuvai neturėtų kelti problemų, jei jie atitinka recepto galią. Pavyzdžiui, jei gydytojas rekomenduoja +2,00 kiekvienai akiai, tada paprastai turėtų pakakti įsigyti tokios pat galios nereceptinius skaitytuvus.

Tačiau žinokite tai: masinės gamybos skaitytuvų lęšių ir medžiagų kokybė paprastai yra prastesnė nei privačiai pagamintų specifikacijų. Daugelis žmonių yra pasirengę priimti šį kompromisą dėl mažos produkto kainos.

Tačiau yra atvejų, kai ne biržos skaitytuvai nėra idealūs. Retais atvejais, kai atstumas tarp vyzdžių yra labai mažas arba labai platus, nereceptinių skaitytuvų lęšiai gali sukelti akių įtempimą arba dvigubą regėjimą.

Jei patiriate šiuos simptomus naudodami nereceptinius skaitytuvus, geriausia juos pakeisti tinkamais receptiniais akiniais.

Bet jei galite eiti nereceptiniu būdu, pateikiame keletą patarimų.

  • Raskite tinkamą galią. Ant skaitymo akinių bus ženklai ar lipdukai, nurodantys jų galią. Daugeliu atvejų jie svyruoja nuo +1 iki +4 dioptrijų, didinant +.25. Ieškokite, kas atitinka jūsų receptą. Jei neturite recepto, pirmiausia išbandykite mažiausią galią (+1).
  • Išbandykite akinius. Jei su savimi atsinešėte skaitymo medžiagos, pabandykite ją perskaityti patogiai. (Daugelyje akinių ekranų taip pat yra akių diagrama, skirta akiniams išbandyti.) Išbandykite skirtingas galias, kol galėsite aiškiai skaityti jums patogiausiu atstumu.
  • Pirmą kartą eik dideliai. Nors galima rinktis iš daugybės stilių ir spalvų, galbūt norėsite pradėti skaitymo stiklo kelionę su didesne specifikacijų pora. Didesni lęšiai suteikia daugiau „mielos vietos“, kur yra receptas. Įpratę nešioti akinius, lengviau naudoti mažesnį objektyvą.

Jei pridėjus akinius jūsų regėjimas ir toliau kenkia, susiplanuokite susitikimą su optometristu arba oftalmologu. Jums gali prireikti kitokio recepto, bifokalų ar kitos priemonės.

— Optometristas Robertas Engelis, OD, ir oftalmologas Rishi Singhas, MD.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wichtige-quellen-fur-vitamin-d
https://futuresnutrition.de/blogs/news/uberschussiges-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-die-richtige-dosierung
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-zufuhr
https://futuresnutrition.de/blogs/news/sonnenvitamin-hormon-d3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *