Kas yra medaus mėnesio fazė ir kiek ji trunka? – Klivlando klinika

Pagaliau tavo meilė atėjo.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Kiekviena diena kupina atradimų ir įspūdžių, kai vis labiau įsipainiojate su savo partneriu ir vienas kito gyvenimu. Jūsų širdis plaka, kai esate kartu, ir skauda, ​​kai jų nėra šalia. Visas tavo pasaulis gali apsiversti aukštyn kojomis ant galvos ir vis dėlto kol kas viskas jaustųsi gerai, jei tik tu esi įsimylėjęs.

Šį euforijos jausmą daugelis porų vadina „medaus mėnesio faze“. Paprastai žyminčios ankstyviausias santykių dienas, kai juokas, geismas ir potraukis yra didžiausias, medaus mėnesio fazė gali trukti savaites, mėnesius arba, kai kuriais atvejais, metus. Tačiau ši fazė linkusi mažėti, kuo labiau įsigyvenate į kitus santykių etapus.

Bet ar tiesa, kad visi geri dalykai galiausiai turi baigtis? Psichologė Chivonna Childs, mokslų daktarė, paaiškina, ko tikėtis iš medaus mėnesio fazės ir kaip galima susigrąžinti tas kibirkštis, jei kažkaip jas pametėte kelyje.

Kaip žinoti, kad esate medaus mėnesio fazėje?

Jūs žinote, kad esate medaus mėnesio fazėje, kai viskas atrodo tobula. Jūs linkę turėti daugiau gerų dienų nei blogų, o gerų dienų yra tikrai Gerai. Galbūt šiuo laikotarpiu jūsų seksualinė energija pakyla arba jus apima stiprus ilgesio jausmas, net kai jūsų partneris yra šalia jūsų.

„Beveik jautiesi kaip įsimylėjęs“, – sako daktaras Childsas. „Jausmas stebuklingas. Visi atrodo tobuli. Mes nematome jokių trūkumų“.

Kai šie jausmai atsiranda santykių pradžioje, tai dažniausiai siejama su įsimylėjimu, pirmuoju įsimylėjimo etapu. Šis medaus mėnesio etapas arba etapas taip pat gali įvykti įvairiose kitose santykių dalyse, nes kai kurios poros iš naujo išgyvena šį medaus mėnesio etapą didžiulėmis, svarbiomis savo gyvenimo akimirkomis, pavyzdžiui, kai susižada arba netrukus po susituokimo.

„Ir kai kurie žmonės to visai nepatiria“, – pažymi dr. Childsas. „Galbūt jie mėgsta vienas kitą, turi daug pomėgių ir bendrų dalykų, bet nėra tokio didelio emocijų antplūdžio ar tokio didelio traukos antplūdžio, ir tai tiesiog patenka į vietą.

Kai išgyvenate medaus mėnesio fazę, daugelis fizinių jausmų kyla dėl to, kad jūsų smegenys yra užtvindytos dopamino (dar vadinamo malonumo hormonu), todėl kiekvienas jūsų partnerio prisilietimas, žvilgsnis ar mintis apie juos apima noro pylimas.

„Mūsų smegenyse vyksta cheminė reakcija“, – sako daktaras Childsas. „Tai tarsi atlygio sistema. Tai tas pats geros savijautos hormonas, kurį gauname treniruodamiesi. Mūsų kūnas fiziškai reaguoja į to žmogaus buvimą ir jis tikrai gali išmesti visą mūsų esybę, nes džiaugiamės būdami šalia jų.

Kas atsitiks po to?

Po kiekvieno pakilimo įvyksta avarija. Tai nebūtinai atsiranda staiga, tačiau laikui bėgant, kai mažėja dopamino kiekis ir padaugėja oksitocino ir vazopresino – hormonų, susijusių su ilgalaikiu prisirišimu ir komfortu – atsiranda tam tikras atskleidimas, kai galime pastebėti mūsų partnerių trūkumai.

Ar pastebite, kad jie staiga per daug kalba, neleisdami jums prasitarti? Ar jie kramto maistą atidarę burną? Galbūt iš pažiūros staiga pritrūksta dėmesio detalėms.

„Gali būti, kad jie visada tokie buvo, bet jūs tiesiog nepastebėjote dėl didelio skubėjimo ir jaudulio“, – sako daktaras Childsas. „Dabar turite savęs paklausti: „Ar tai kažkas, su kuriuo galiu leisti laiką? Ar tai žmogus, kuriuo vis dar džiaugiuosi? Ar tai žmogus, su kuriuo vis dar galiu juoktis?’“

Kai pereisite per tą nusivylimo etapą ir nuspręsite susitaikyti su savo partneriu, trūkumais ir visa kita, tie fiziniai ir emociniai simptomai, kurie, kaip buvo žinoma, išryškėjo medaus mėnesio fazėje, pradeda atsipalaiduoti.

„Mes pradedame patekti į tam tikrą normalumą, o tai nėra blogai“, – sako daktaras Childsas. „Mūsų skirtumai neturi reikšti, kad negalime būti kartu. Mūsų skirtumai reiškia, kad galime parodyti vienas kitam savo perspektyvas ir vis tiek mėgautis vienas kito erdve.

Ar galite kada nors grįžti į medaus mėnesio etapą?

Tai yra labai svarbus klausimas, su kuriuo susimąsto daugelis porų ilgalaikiuose santykiuose. Gyvenimui trukdant, mes patenkame į tokį gilų normalumo modelį, kad kartais pasigendame aistros ir romantikos, kurią turėjome anksčiau santykiuose. Tačiau ne viskas prarasta. Štai trys būdai, kaip vėl priversti tas kibirkštis skraidyti:

  • Bendravimas yra Nr.1. Nebijokite pasitarti su savo partneriu dėl dalykų, kurie jums gali trukdyti ar nerimauti. Norint būti tame pačiame puslapyje, svarbu sutikti juos ten, kur jie yra emociškai, ir suteikti jiems galimybę kartu dirbti tai, ko jums abiem reikia. „Uždaryta burna nepamaitinama“, – sako daktaras Childsas. „Mes nesame minčių skaitytojai. Jei norite ko nors iš savo partnerio, galėkite to jo paprašyti.
  • Tęskite pasimatymus vienas su kitu. Jei ieškote šio įspūdžio, kurį jautėte pradžioje, darykite tai, ką darėte tada. Apsirenkite ir eikite į restoraną, kurio nebandėte, arba išbandykite naują veiklą. Net nebūtina išleisti pinigų, nes galite „būti tyčia“ namuose tiesiog spraginti kukurūzų spragėsių ir suplanuoti kino vakarą. „Jei esate susituokę 30 metų, vis tiek turėtumėte susitikinėti“, – pataria dr. Childs.
  • Iš naujo sugalvokite savo porą. Yra visas pasaulis, tad ką jūs norite veikti kartu? Jei iki šiol nuėjote visą šį kelią, kur dar norėtumėte nukeliauti, ko nedarytumėte su niekuo, išskyrus savo partnerį? Šis mąstymo procesas gali būti taikomas viskam, ką darote, nuo miegamojo iki kitų atostogų. „Čia stengiatės išsiaiškinti, ką norėtumėte daryti kitaip, ir atveriate savo mintis šiek tiek išeiti iš lauko ribų“, – aiškina dr. Childsas.

Ir nors gali atrodyti, kad norite visam laikui likti įstrigę toje medaus mėnesio fazėje, gali būti gerai, kai atsiversite kitoms galimybėms, atsirandančioms už emocijų antplūdžio.

„Niekas negali būti niekuo amžinai“, – sako daktaras Childsas. „Bet ar galime tai dar kartą peržiūrėti? Ar galime jį atkurti? Visiškai.”

https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-ist
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-ist-vitamin-k2
https://futuresnutrition.de/blogs/news/wozu-ist-vitamin-d3-gut
https://futuresnutrition.de/blogs/news/symptome-eines-vitamin-d3-mangels

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://sidaurip.desa.id/wp-includes/js/depo25bonus25/

https://sinaboi.desa.id/wp-includes/depo25-bonus25/

https://cibeunying-majenang.cilacapkab.go.id/wp-includes/nexus/

https://cidadap-karangpucung.cilacapkab.go.id/wp-includes/zeus-slot/

https://kalisabuk-kesugihan.cilacapkab.go.id/wp-includes/garansi-kekalahan-100/

https://kelurahanwahno.kotajayapura.id/wp-includes/js/bonus-new-member/

https://cafeadobro.ro/

https://haberveotesi.com.tr/

https://maisqueauga.com/

https://www.brightpath.com.sg/

https://www.dreamwavehotel.com/

https://opigesfarm.com/

https://woodtoc.com.ar/

https://opynewsjoinville.com.br/

https://buabi.com/

https://casadepianos.com.br/

https://www.champlainorchards.com/

https://www.bangunharjo.desa.id/wp-includes/vietnam/