Kas geriau nuo raukšlių? – Klivlando klinika


Jei žiūrėdami į veidrodį pastebėjote raukšles, galbūt svarstote botulino toksino injekcijas.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Nors Botox® Jau daugelį metų buvo naudojama botulino toksino injekcija, yra ir kitų variantų, pavyzdžiui, Dysport®.

Kartais šios injekcijos naudojamos gydant spazmus dėl neurologinių sutrikimų ir kitų sveikatos sutrikimų, šios injekcijos paprastai naudojamos kaip veido raukšlių gydymas.

„Botox ir Dysport naudojami siekiant sumažinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą dėl veido išraiškų“, – sako dermatologė Shilpi Khetarpal, MD.

Botulino toksinai yra saugūs nedideliais kiekiais. Tačiau „Botox“ ir „Dysport“ formulė šiek tiek skiriasi, atsižvelgiant į tai, koks baltymas yra prijungtas prie botulino toksino A molekulės, sako daktaras Khetarpalas.

„Botox ir Dysport turi tą pačią pagrindinę veikliąją medžiagą, tačiau skirtingas baltymas leidžia Dysportui toliau sklisti arba plisti“, – sako ji.

Tiek Botox, tiek Dysport poveikis trunka apie keturis mėnesius, tačiau Dysport poveikis paprastai pasireiškia greičiau nei Botox – maždaug dvi dienas, palyginti su Botox savaitės tvarkaraščiu.

Taigi, kaip nuspręsti, kas jums tinka? Dr. Khetarpal paaiškina, kaip veikia abi galimybės.

Kas yra Botox?

Botox, kaip ir Dysport, yra neurotoksino tipas, kuris blokuoja raumenų susitraukimus ir iš esmės atpalaiduoja raumenis po oda. Tai neinvazinis būdas gydyti kaktos linijas, varnų pėdas ir glabellar linijas (tas vertikalias linijas tarp antakių).

Taikant šią procedūrą nereikia hospitalizuoti. Jūs galite gauti injekcijas savo gydytojo kabinete ir tai užtruks vos kelias minutes.

Sprendžiant, ar Botox jums tinka, atsižvelgiama į kainą. Injekcijos kosmetikos tikslais nėra apdraustos. Amerikos plastikos chirurgų draugijos duomenimis, vidutinė seanso kaina yra 466 USD. Botox poveikis paprastai trunka keturis mėnesius. Jei norite išlaikyti Botox poveikį, reikės tolesnių injekcijų.

Rekomenduojama Botox dozė skiriasi priklausomai nuo gydymo srities. Pavyzdžiui, jei norite gydyti varnų pėdas, jums gali prireikti 24 vienetų, padalintų į šešias injekcijas. Glabellar linijoms gali prireikti 20 vienetų, padalintų į penkias dalis.

Kas yra Dysport?

Kaip ir Botox, Dysport galima suleisti gydytojo kabinete, o injekcijos užtrunka vos kelias minutes. Ir kaip Botox, jei norite išlaikyti Dysport poveikį, reikės tolesnių injekcijų.

„Dysport“ patvirtino JAV maisto ir vaistų administracija (FDA), skirta gydyti tik vidutinio sunkumo ar sunkias glabellar linijas.

Pasak Amerikos plastikos chirurgų draugijos, vidutinė seanso kaina yra 466 USD, tokia pati kaip Botox.

Rekomenduojama Dysport dozė yra iki 50 vienetų, padalintų į penkias porcijas, sušvirkščiama į tikslinę vietą.

„Nykščio taisyklė yra tokia, kad vienas Botox vienetas yra lygus trims Dysport vienetams“, – sako dr. „Taigi, jei gausite 20 Botox vienetų, greičiausiai jums reikės 60 Dysport vienetų. Jie tiesiog matuojami skirtingai.

Gydymo skirtumai

Tarp Botox ir Dysport nėra daug skirtumų.

Galite pastebėti, kad Dysport yra pigesnis nei Botox, tačiau tai skiriasi nuo gydytojo iki gydytojo.

Kai kuriems žmonėms gali atrodyti, kad „Dysport“ trunka ilgiau, tačiau daktaras Khetarpalas sako, kad kiekvienas gydymo būdas trunka apie keturis mėnesius.

„Botox“ ir „Dysport“ formulės šiek tiek skiriasi, atsižvelgiant į kiekvienoje naudojamą baltymą. Yra žinoma, kad Dysport formulė šiek tiek pasklinda po injekcijos į odą. „Dysport“ taip pat patvirtino tik FDA, kad galėtų gydyti glabellarines linijas. Botox yra patvirtintas FDA, skirtas gydyti glabella linijas, kaktos linijas ir varnų pėdas.

Šalutinis poveikis

Dysport ir Botox šalutinis poveikis yra toks pat. Galite patirti:

  • Nedidelis skausmas.
  • Patinimas.
  • Paraudimas.
  • Sumušimas.
  • Nukritę akių vokai.

„Tiek Dysport, tiek Botox mes naudojame adatą. Kaip ir bet kuri injekcija, yra šiek tiek paraudimo ir patinimo, taip pat gali atsirasti mėlynių, kurios truktų tik kelias dienas“, – sako dr. Khetarpal.

Nuspręskite, kas jums tinka

Jei išbandėte kremus ir procedūras nuo raukšlių ir nepasiekėte norimo efekto, Botox arba Dysport gali būti geras pasirinkimas.

Tos, kurios turi nervų ir raumenų sutrikimų, yra alergiškos Botox ar Dysport sudedamosioms dalims, yra nėščios ar maitinančios krūtimi, turėtų vengti šių injekcijų.

„Botox“ ir „Dysport“ yra veiksmingiausi, kai naudojami ant dinamiškų linijų, t. Kai pamatysite tas linijas, kai veidas yra ramybės būsenoje, jį bus sunkiau gydyti.

„Geriausia pradėti anksti, o ne laukti, kol atsiras tos gilios, išgraviruotos linijos“, – sako dr. „Optimaliame pasaulyje labai protinga pradėti nuo 30 ar 40 metų.

Bet kai reikia nuspręsti tarp Botox ar Dysport, kreipkitės į savo gydytoją. Jie gali pasverti privalumus ir trūkumus kartu su jumis.

„Pasikalbėkite su savo gydytoju apie tai, kokios raukšlės jus vargina“, – pataria dr. Khetarpal. „Kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl nėra vieno produkto, kuris tiktų visiems.

Taip pat ieškokite sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo, kuris būtų sertifikuotas pagal pagrindinę specialybę. Dermatologijos, plastinės chirurgijos, veido plastikos ir okuoloplastikos specialybių asmenys buvo išsamiai apmokyti veido anatomijos ir kosmetinių injekcinių preparatų. Nebijokite prašyti kitų žmonių nuotraukų prieš ir po, kad pamatytumėte, ar jūs taip pat esate patenkinti rezultatais.

Apskritai, Dysport ir Botox gali būti veiksmingi gydymo būdai. Ir tai, kad vieną kartą išbandėte Botox ar Dysport, nereiškia, kad turėsite juos naudoti dar kartą. Viskas priklauso nuo to, kas leidžia jums jaustis gerai dėl savo išvaizdos.

„Tai gali būti labai paprastas, nesudėtingas gydymas su minimalia rizika“, – sako daktaras Khetarpalas. „Tai tikrai gali pagerinti jūsų išvaizdą ir padaryti jus labiau pabudusį bei pailsėjusį, o atrodyti natūraliai“.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-ist
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-ist-vitamin-k2
https://futuresnutrition.de/blogs/news/wozu-ist-vitamin-d3-gut
https://futuresnutrition.de/blogs/news/symptome-eines-vitamin-d3-mangels


Leave a Reply

Your email address will not be published.