Kaip pašalinamas odos vėžys? – Klivlando klinika

Įsivaizduokite, kad įeinate į savo gydytojo kabinetą su odos vėžiu. Per ateinančias kelias valandas jums atliekama procedūra, kurios metu pašalinama ir ištiriama kiekviena vėžio dalis, taip pat atliekami tyrimai, siekiant įsitikinti, kad visiškai nesergate vėžiu. Tada jūs galite grįžti namo, išgyvenęs odos vėžį.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Ar tai dar pučia jūsų mintis? Tikėkite ar ne, bet tai vyksta kiekvieną dieną. Ši odos vėžio pašalinimo procedūra vadinama Moso chirurgija, pavadinta chirurgo, kuris ją sukūrė 1930-aisiais, vardu.

„Mohso procedūra užtikrina, kad vėžys bus pašalintas labai užtikrintai, kad jis bus visiškai pašalintas“, – sako plastikos chirurgas ir otolaringologas Brianas Gastmanas, MD.

Mohso chirurgija pašalina odos vėžį išsaugant kuo daugiau sveikų audinių, o tai labai svarbu esant vėžiui prie akių, ausų, nosies, burnos, rankų, pėdų ir lytinių organų.

Moho ligos išgydymo greitis yra įspūdingas gydant bazinių ląstelių ir plokščiųjų ląstelių karcinomas, kurios yra labiausiai paplitusios odos vėžio formos: 99% bazinių ląstelių, 97% plokščiųjų ląstelių.

Ši odos vėžio pašalinimo procedūra yra vienintelis metodas, įvertinantis 100% ribų ir ją atlieka tik apmokyti dermatologai, sako dr. Gastman.

Kraštas yra audinio, kuris pašalinamas atliekant odos vėžio operaciją, riba, svarbus rodiklis, rodantis, ar vėžys buvo visiškai pašalintas.

Kas nutinka per Moho operaciją?

„Per operaciją esate visiškai pabudęs, todėl mes išsamiai paaiškiname procedūrą ir susijusius veiksmus“, – sako dr. Gastman.

Pirma, vėžio vieta yra nutirpusi, tada gydytojas greitai pašalina vėžinį audinį ir šiek tiek aplinkinių audinių. Teritorija yra kartografuojama, o jūsų gydytojas mikroskopiškai ištiria audinius ir kraštus dėl vėžio, kol laukiate biure.

Audinių tyrimo metu daktaras Gastmanas paaiškina, kad „yra daug prastovų, kurių metu galite atsipalaiduoti“. Jis rekomenduoja žmonėms atsinešti knygą ar elektroninį prietaisą praleisti laiką.

Ko tikėtis po odos vėžio pašalinimo procedūros

Jei pakraščiai yra be vėžio, operacija baigta ir jūsų žaizda susiuvama. Jei ne, procesas kartojamas tol, kol vieta visiškai išvaloma nuo vėžinių ląstelių.

Ant chirurginės vietos uždedamas paprastas žaizdos tvarstis. Gijimo laikas yra minimalus, priklausomai nuo žaizdos dydžio.

„Išvykę pacientai sako: „Oho, tai nebuvo taip blogai“. Jie maloniai nustebinti, kaip tai paprasta“, – sako daktaras Gastmanas. „Jie ateina galvodami, kaip atsikratyti odos vėžio, ir beveik visais atvejais išeina patenkinti.

Ar Moho operacija jums tinka?

Ne visus odos vėžius reikia gydyti Mohso operacija.

Dr. Gastman paaiškina, kad odos vėžys dažniausiai yra ant galvos ir kaklo ir dažnai gydomas Moso liga, tačiau kamieno ir galūnių odos vėžys gydomas tik Moso operacija tam tikromis aplinkybėmis, kurias gali nustatyti jūsų chirurgas.

Kita odos vėžio rūšis, vadinama melanoma, paprastai negydoma Moho operacija, nes ji biologiškai skiriasi nuo bazinių ląstelių ir plokščiųjų ląstelių karcinomų, pažymi dr. Gastmanas.

Tačiau Moso chirurgija yra vienintelis efektyviausias būdas visiškai pašalinti dažniausiai pasitaikančias odos vėžio rūšis. Kadangi operaciją galima atlikti gana greitai, gavus greitą atsiliepimą apie sėkmingą vėžinių ląstelių pašalinimą, procedūra daugeliui žmonių suteikia ramybės.

„Tai tikrai nuostabus būdas atsikratyti vėžio ir paciento žinant jis išėjo“, – sako daktaras Gastmanas.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-ist
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-ist-vitamin-k2
https://futuresnutrition.de/blogs/news/wozu-ist-vitamin-d3-gut
https://futuresnutrition.de/blogs/news/symptome-eines-vitamin-d3-mangels

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://sidaurip.desa.id/wp-includes/js/depo25bonus25/

https://sinaboi.desa.id/wp-includes/depo25-bonus25/

https://cibeunying-majenang.cilacapkab.go.id/wp-includes/nexus/

https://cidadap-karangpucung.cilacapkab.go.id/wp-includes/zeus-slot/

https://kalisabuk-kesugihan.cilacapkab.go.id/wp-includes/garansi-kekalahan-100/

https://kelurahanwahno.kotajayapura.id/wp-includes/js/bonus-new-member/

https://cafeadobro.ro/

https://haberveotesi.com.tr/

https://maisqueauga.com/

https://www.brightpath.com.sg/

https://www.dreamwavehotel.com/

https://opigesfarm.com/

https://woodtoc.com.ar/

https://opynewsjoinville.com.br/

https://buabi.com/

https://casadepianos.com.br/

https://www.champlainorchards.com/

https://www.bangunharjo.desa.id/wp-includes/vietnam/