Ar sveika miegoti nuogam? – Klivlando klinika


Daugelis žmonių mano, kad jie gimė su vienintele pižama, reikalinga gerai išsimiegoti, tačiau čia yra nuoga tiesa: jokie tyrimai tiesiogiai nepatvirtina, kad miegas nerūpestingai pagerina miegą.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Tačiau mintis miegoti nuogai yra pagrįsti, būtent tai, kaip vėsesnė odos temperatūra pagerina miego kokybę.

Taigi, ar prieš lįsdami po paklodėmis turėtumėte nusirengti prieš miegą? Pažvelkime į galimą naudą (ir riziką) su elgesio miego sutrikimų specialiste Michelle Drerup, PsyD, DBSM.

Ar geriau miegoti nuogai?

Yra keletas galimų privilegijų miegant nuogam… taigi, galbūt? Štai keletas priežasčių, kodėl prieš miegą galbūt norėsite nusimesti drabužius.

Užmigti greičiau

Jūsų kūnas natūraliai stengiasi nuleisti termostatą, kad užsnūstų naktį pagal cirkadinį ritmą, kuris reguliuoja miego / pabudimo ciklą. Kuo greičiau atvėsinate, tuo greičiau paprastai sugaunate kai kuriuos ZZZ, sako dr. Drerup.

Tai taip pat viena iš priežasčių, kodėl miego ekspertai rekomendavo išlaikyti miegamojo temperatūrą nuo 60 laipsnių pagal Farenheitą iki 67 laipsnių pagal Celsijų (nuo 15,5 iki 19,44 laipsnių pagal Celsijų), kad būtų optimalus snaudimas.

Pagerinta miego kokybė

Ar kada nors vartėtės lovoje, nes jums per karšta? Miegojimas nuogas neabejotinai pašalina bet kokią pižamos sukelto perkaitimo galimybę, trukdančią gerai pailsėti. Tai absoliutus paskutinis žingsnis, norint atsikratyti sluoksnių, kad išliktumėte vėsūs.

„Nėra abejonių, kad bendram miegui geriau vėsiau nei šilčiau“, – sako dr. Drerup.

Ir pakankamai ilsėtis yra labai svarbus… na, beveik viskas kasdieniame gyvenime. Pabusti žvalus gali padėti efektyviau valdyti stresą, pagerinti dėmesį, pagerinti našumą ir tapti malonesniu žmogumi.

Moterims: sumažinta mielių infekcijų rizika

Aptempti apatiniai gali sulaikyti šilumą ir drėgmę tarp kojų. Kas skatina mielių infekciją klestėti? Taip – karštis ir drėgmė.

Miegant nuogai (ar net su laisvomis medvilninėmis kelnėmis), oras gali šiek tiek cirkuliuoti aplink makštį. Vietos vėsinimas ir sausumas taip pat gali padėti sumažinti tikimybę užsikrėsti mielių infekcija.

Vyrams: galimas vaisingumo padidėjimas

Šiluma nėra vyrų vaisingumo draugas. Reguliarus sėklidės aukštesnės temperatūros poveikis gali sumažinti spermatozoidų skaičių. Dėvėdami apatinius, kuriuose daiktai yra sandariai supakuoti, vėsinimo efektas nėra tiksliai.

Tyrimai rodo, kad vyrų, kurie dėvi boksininkus, spermatozoidų skaičius yra didesnis nei jų bičiulių trumpikėse. Taigi, jei laisvo kirpimo dėžės tiek daug padeda, įsivaizduokite, ką gali padaryti 8 valandos be drabužių.

Priežastys, kodėl verta įjungti PJ

Sleepwalkers gali norėti šiek tiek pagalvoti apie tai, kaip elgtis natūraliai, kad išvengtų galimų nepatogių susitikimų, pažymi dr. Drerup.

O jei nesate skalbimo mėgėjas, apsvarstykite tai: jūsų patalynės skalbimo grafikas gali tekti pailginti, kai oda liečiasi su paklode. (Grubus faktas: odos ląstelės, kurias išskiriate per dieną, gali pamaitinti 1 milijoną dulkių erkučių. Jūs nenorite savo lovos paversti bufetu.)

Ar galite būti kietas ir apsirengęs?

Einant miegoti „beveik“ nuogam vilkint lengvus ir laisvus drabužius, miego kokybė yra tokia pati, kaip ir nusirengus viską. „Top viršūnės ir boksininko stiliaus kelnaitės neturi daug šildančių savybių“, – sako dr. Drerup.

Ir nors vėsumas yra pageidautinas miegui, taip pat nesinori šalti. Yra net įrodymų, kad mūvėdami kojines lovoje, kad sušildytumėte snukius, galite lengviau užmigti.

Taigi, kas tai yra: išjungtas ar įjungtas?

Galų gale, tai, ką vilkėsite miegodami, yra asmeninis pasirinkimas. „Nėra jokios įrodytos naudos ar žalos miegoti nuogam“, – sako dr. Drerup. „Tiesiog darykite tai, kas jums atrodo teisinga, tada būkite ramūs, priimdami sprendimą“.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wichtige-quellen-fur-vitamin-d
https://futuresnutrition.de/blogs/news/uberschussiges-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-die-richtige-dosierung
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-zufuhr
https://futuresnutrition.de/blogs/news/sonnenvitamin-hormon-d3


Leave a Reply

Your email address will not be published.