Kaip dažnai turėtumėte plauti liemenėlę? – Klivlando klinika

Tikriausiai jau supratote, kaip dažnai reikia skalbti liemenėles. Ir žinote, ką turime omenyje: „Šią liemenėlę nešiojau tik dirbdama. Visą dieną sėdžiu prie savo stalo su oro kondicionieriumi. Ir aš net prakaito neišliejau! Tikrai, dar ne laikas mesti jį į skalbinius!

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Kaip dažnai reikia skalbti liemenėles, nėra tikslus mokslas. Tačiau dermatologas Alokas Vij, MD, teigia, kad paprastai juos reikia plauti kas du ar tris dėvėjimus.

Kaip dažnai turėtumėte plauti liemenėlę?

Jei jums kyla klausimas: „Kas vis tiek yra „dėvėjimas“? tai teisingas klausimas. Dr. Vij sako, kad tai gali reikšti skirtingus dalykus, o jūsų biuro su oro kondicionieriumi racionalizavimas nėra toks jau toli.

„Kelios valandos su liemenėlėmis ir minimalus prakaitavimas gali būti neįskaitomos kaip visiškas „dėvėjimas“, – sako jis. „Tačiau kelias valandas gausiai prakaituojant galima laikyti dvigubą ar trigubą dėvėjimąsi.

Taip pat svarbu pasukti liemenėles, kad kaušeliai ir petnešėlės galėtų atsipalaiduoti. Tai leidžia jiems išlaikyti savo formą ir elastingumą.

„Galite nešioti tą pačią liemenėlę dvi dienas iš eilės, jei ją nusimaujate kelioms valandoms, kad liemenėlė atsipalaiduotų“, – sako dr. Vij. „Tačiau kiekvieną dieną nešiojant „laimingą“ liemenėlę ji greičiau praras savo formą.

Kas nutiks, jei neišplausite liemenėlės?

Kad liemenėlė būtų sveika, reikia subalansuoti audinio priežiūrą su odos nešvarumų, riebalų ir prakaito pašalinimu.

„Visos negyvos odos ląstelės, aliejai ir prakaitas, įstrigę po jūsų liemenėle, sudaro bakterijų ir mielių sankaupą“, – aiškina dr. Vij. „Nepakankamai dažnai plaunant liemenėlę gali atsirasti dėmių ir nuolatinio kvapo, taip pat odos sudirginimo, bėrimų ar vietinių mielių ar bakterijų sukeltų odos infekcijų.

Geriausias būdas nusiplauti liemenėlę

Tačiau kuo dažniau plaunate liemenėlę, tuo didesnį stresą patiriate audiniu. Kaušeliai linkę prarasti formą, o dirželiai – elastingumą. Taigi, štai kaip plauti liemenėles, kad jos tarnautų kuo ilgiau:

  1. Paruošimas: Prieš skalbdami užsekite dirželį, kad jis nesusipainiotų ir neužkliūtų kitų drabužių.
  2. Apsaugoti: Įdėkite liemenėlę į tinklinį skalbinių maišelį, kad ji nesusisuktų aplink kitus drabužius.
  3. Skalbti: Kad nesuskiltų ir išlaikytumėte elastingumą, skalbkite liemenėles švelniausiu skalbimo mašinos ciklu, naudodami šaltą vandenį.
  4. Išdžiuvęs: Bet kokia kaina venkite džiovintuvo, nes karštis ir vibracija sugadins jūsų liemenėlės prigludimą ir sumažins jūsų tamprumo savybes. Verčiau padėkite liemenėlę ant rankšluosčio, kad išdžiūtų, ir įsitikinkite, kad kaušeliai yra natūralios formos.
  5. Parduotuvė: Po džiovinimo laikykite liemenėles padėtos lygiai. Ritimas ar sukimas (vieno kaušelio įdėjimas į kitą) gali visam laikui pakeisti liemenėlės formą.

„Švelniai prižiūrint kokybiškos liemenėlės tarnaus ilgus metus“, – sako daktaras Vij. „Tačiau skalbimas per dažnai – arba nepakankamai dažnai – gali sugadinti jūsų liemenėlę arba pažeisti odą.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-ist
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-ist-vitamin-k2
https://futuresnutrition.de/blogs/news/wozu-ist-vitamin-d3-gut
https://futuresnutrition.de/blogs/news/symptome-eines-vitamin-d3-mangels

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://sidaurip.desa.id/wp-includes/js/depo25bonus25/

https://sinaboi.desa.id/wp-includes/depo25-bonus25/

https://cibeunying-majenang.cilacapkab.go.id/wp-includes/nexus/

https://cidadap-karangpucung.cilacapkab.go.id/wp-includes/zeus-slot/

https://kalisabuk-kesugihan.cilacapkab.go.id/wp-includes/garansi-kekalahan-100/

https://kelurahanwahno.kotajayapura.id/wp-includes/js/bonus-new-member/

https://cafeadobro.ro/

https://haberveotesi.com.tr/

https://maisqueauga.com/

https://www.brightpath.com.sg/

https://www.dreamwavehotel.com/

https://opigesfarm.com/

https://woodtoc.com.ar/

https://opynewsjoinville.com.br/

https://buabi.com/

https://casadepianos.com.br/

https://www.champlainorchards.com/

https://www.bangunharjo.desa.id/wp-includes/vietnam/

https://sinaboi.desa.id/shop/depo25-bonus25/

https://www.bangunharjo.desa.id/wp-includes/vietnam/