Ką reikia žinoti – Klivlando klinika

Kaip ir „microblading“ – pusiau nuolatinė tatuiruotė, kuria antakiai tampa pilnesni ir tamsesni, taip ir lūpų raudonis gali pagerinti jūsų lūpų išvaizdą ir išvaizdą.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Lūpų skaistalai tampa populiari procedūra tiems, kurie nori pilnesnių lūpų iliuzijos. Nors kosmetikos gaminiai gali laikinai putlinti lūpas, o lūpų užpildai gali suteikti apimties, lūpų skaistalų tatuiruotė gali pagerinti natūralią lūpų spalvą ir formą.

Bet ar ši nauja tendencija jums tinka?

Gydytoja dermatologė Shilpi Khetarpal dalijasi, kokia yra procedūra ir ar ji saugi.

Kas yra lūpų paraudimas?

Lūpų skaistalai – tai pusiau nuolatinė tatuiruotė, kuri gali paryškinti lūpų spalvą ir formą bei suteikti daugiau pilnumo įspūdį. Tai daroma užtepus spalvoto rašalo ant lūpų ir išilgai lūpų linijos, siekiant pagerinti bendrą išvaizdą. Spalva yra subtili, kad rezultatas būtų natūraliai atrodantis.

Kuo lūpų paraudimas skiriasi nuo populiarių lūpų užpildų, tokių kaip Juvederm® ir Restylane®?

Lūpų užpildai yra gelis, pagamintas iš hialurono rūgšties – medžiagos, kuri natūraliai randama jūsų odoje. Gelis suleidžiamas į lūpas. Nesunku kontroliuoti, kiek norite, kad jūsų lūpos atrodytų pilnos.

„Naudojant užpildus, kai kurie yra labai ploni kaip vanduo, kiti yra labai kieti, kaip Jell-O™“, – sako dr. Khetarpalas. „Atsižvelgdami į tai, kokie yra žmonių tikslai, nustatome, kuris produktas jiems yra geriausias.

Lūpų skaistalai pagerina jūsų lūpų spalvą ir sukuria didesnių lūpų iliuziją nepridedant apimties, o lūpų užpildai suteikia apimties, bet ne spalvos.

Kiek laiko trunka lūpų paraudimas?

Kai kuriais skaičiavimais, lūpų paraudimas gali trukti apie dvejus metus, tačiau rezultatai gali skirtis kiekvienam žmogui. Saulės poveikis ir rūkymas gali pagreitinti jūsų spalvos išblukimą.

„Lūpų paraudimą reikėtų kartoti tam tikrais intervalais, kad rezultatai būtų išlaikyti“, – sako dr.

Tačiau jei nesate patenkinti rezultatais, nes tai yra pusiau nuolatinė tatuiruotė, rezultatus sunku pakeisti.

Lūpų raudonis nėra apdraustas. Paslaugos gali kainuoti nuo 500 iki 1500 USD už vieną seansą, tačiau viskas priklauso nuo to, kur gyvenate.

Kokia procedūra?

Skirtingai nuo įprastos tatuiruotės, kai rašalui nupilti naudojama adata, lūpų skaistalų odoje naudojami maži peiliukai. Rašalas dedamas į kiekvieną pjūvį.

„Galite pridėti spalvos sluoksnį vienu metu, kol pasieksite norimų rezultatų“, – aiškina dr. Khettarpalas. „Paprastai tai daroma per daugybę seansų, kol pasieksite norimų rezultatų.

Lūpų skaistalą dažniausiai atlieka licencijuotas tatuiruočių meistras arba estetikas.

Skausmo lygis apibūdinamas kaip minimalus. Vietinis anestetikas paprastai taikomas maždaug 20 minučių, kad nutirptų lūpos. Tada technikas nupiešia formą, kokios norite, kad jūsų lūpos atrodytų.

Galite patobulinti kupidono lanką arba padaryti lūpas simetriškesnes. Daug kartų rašalas nusėda ant lūpų šonų, nes senstant šios vietos praranda natūralią spalvą. Jūsų technikas paaiškins, ką planuoja daryti, o jūs galite atlikti bet kokius pakeitimus ar koregavimus prieš jiems pradedant.

Po procedūros, kuri turėtų trukti apie valandą, gali atsirasti patinimas, paraudimas ir galimos mėlynės.

Norėdami sumažinti patinimą, galite naudoti ledą arba šaltą kompresą. Venkite rūkyti, o jei anksčiau sirgote lūpų pūsleline, būtinai apie tai iš anksto praneškite savo technikai.

Yra nedidelė infekcijos tikimybė. Laikykite lūpas švarias ir nerinkite nuospaudų. Įsitikinkite, kad laikotės visų gautų priežiūros nurodymų. Galutiniams rezultatams pamatyti gali prireikti iki keturių savaičių.

Ar lūpų raudonis saugu?

Kiekvieną kartą, kai pasidarysite tatuiruotę, kyla tam tikrų pavojų. Galite būti alergiškas tatuiruotės dažams, ypač todėl, kad tai paprastai yra raudonos spalvos atmaina.

„Raudona yra viena iš labiausiai paplitusių alergiją sukeliančių tatuiruočių spalvų”, – sako daktaras Khetarpalas. „Kai lūpos yra rausvos arba raudonos, kai nusėdi tokia spalva, kyla alerginės reakcijos pavojus.

Ir kadangi daromi maži įpjovimai, kad nustotų spalvą, taip pat kyla randų audinio atsiradimo rizika.

Lūpų paraudimas gali būti naudingas tiems, kurie nerimauja dėl savo lūpų spalvos arba jei jų pigmentacija netolygi, kurią norėtų pataisyti.

Tačiau apsimoka atlikti namų darbus. Dr. Khetarpal siūlo prieš tai pasikonsultuoti su tatuiruočių meistru arba estetiku.

„Paklauskite apie valymo būdus ir jų sterilizavimo procesą“, – pataria ji. „Paklauskite, kiek lūpų skaistalų jie atliko, ir pažiūrėkite nuotraukas prieš ir po. Norite įsitikinti, kad jums patinka jų stilius ir kad tai suteiks jums norimų natūralių rezultatų.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wichtige-quellen-fur-vitamin-d
https://futuresnutrition.de/blogs/news/uberschussiges-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-die-richtige-dosierung
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-zufuhr
https://futuresnutrition.de/blogs/news/sonnenvitamin-hormon-d3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://sidaurip.desa.id/wp-includes/js/depo25bonus25/

https://sinaboi.desa.id/wp-includes/depo25-bonus25/

https://cibeunying-majenang.cilacapkab.go.id/wp-includes/nexus/

https://cidadap-karangpucung.cilacapkab.go.id/wp-includes/zeus-slot/

https://kalisabuk-kesugihan.cilacapkab.go.id/wp-includes/garansi-kekalahan-100/

https://kelurahanwahno.kotajayapura.id/wp-includes/js/bonus-new-member/

https://cafeadobro.ro/

https://haberveotesi.com.tr/

https://maisqueauga.com/

https://www.brightpath.com.sg/

https://www.dreamwavehotel.com/

https://opigesfarm.com/

https://woodtoc.com.ar/

https://opynewsjoinville.com.br/

https://buabi.com/

https://casadepianos.com.br/

https://www.champlainorchards.com/

https://www.bangunharjo.desa.id/wp-includes/vietnam/

https://sinaboi.desa.id/shop/depo25-bonus25/

https://www.bangunharjo.desa.id/wp-includes/vietnam/