Ar nerimo žiedai tikrai padeda valdyti stresą? – Klivlando klinika

Uždėti žiedą? Populiari TikTok tendencija, nerimo žiedas yra papuošalas, skirtas padėti tiems, kurie jaučiasi nervingi ar patiria paniką.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Nerimaujate dėl didelio darbo pristatymo ar patiriate stresą dėl didelių gyvenimo pokyčių, pavyzdžiui, įsigijote namą ar susilauksite kūdikio? Nerimas gali paveikti mus įvairiais gyvenimo laikotarpiais. Jums gali būti sunku susikaupti, pradėti prakaituoti ar pradėti plakti širdis ir sutrikti miegas.

Bet tu ne vienas. Nerimo sutrikimai yra labiausiai paplitusi psichikos sveikatos būklė JAV, paveikianti apie 40 milijonų amerikiečių.

Ar tikrai nerimo žiedas gali padėti susidoroti? Psichologė Chivonna Childs, mokslų daktarė, paaiškina, kaip veikia nerimo žiedas ir ar verta jį išbandyti.

Kas yra nerimo žiedai?

Nerimo žiedas tiesiogine prasme yra žiedas, kurį galite nešioti ant piršto.

„Ant jo gali būti karoliukai, kuriuos galite sukti ant žiedo. Arba juostose yra juostelė, kurios centrinė juosta susisuka, jei judinate ją pirštais arba nykščiu“, – sako daktaras Childs. „Tai padeda nusiraminti“.

Internete galite rasti įvairių tipų nerimo žiedų. Yra įvairių metalų, dizaino ir personalizavimo. Tačiau daktaras Childsas siūlo rasti jums patinkantį variantą.

„Pirkite ką nors, kas pasakytų, kas tu esi žmogus“, – sako ji. „Ieškokite to, kas rezonuoja su jūsų dvasia“.

Pirmą kartą pastebėta „TikTok“.

Nerimo žiedai išpopuliarėjo socialinės žiniasklaidos programėlėje TikTok. Turinio kūrėjai nuolat dalijasi patarimais, patarimais ir žiniomis, kaip gyventi sveikiau.

Ne viskas, kas matoma „TikTok“, veikia, todėl prieš išbandydami tai, ką matote socialinėje žiniasklaidoje, būtinai atlikite namų darbus. Jei vis dar nesate tikri, galite paprašyti gydytojo patarimo.

Kaip veikia nerimo žiedai?

Nerimo žiedus lengva naudoti. Tiesiog uždėkite vieną ant piršto ir, kai pajusite nerimą, susikoncentruokite ties karoliukų ridenimu ar juostos sukimu.

„Viskas, ką darote, atitraukia jus nuo mąstymo apie tai, kas kelia nerimą, gali padėti“, – pažymi dr. Childs. „Tai įžeminimo technikos rūšis, kai galite nukreipti savo mintis.

Ar jie padeda valdyti nerimą?

Tai gera galimybė turėti savo psichikos sveikatos priemonių rinkinyje, tačiau gali tekti ieškoti kitų būdų, kaip valdyti savo nerimą.

Nerimas gali tapti problema, kai jis viršija mūsų logiką. Galite nerimauti dėl savo finansų, darbo ar šeimos tiek, kad tai paveiks jūsų psichinę ir fizinę sveikatą.

„Galime turėti įvairių nerimo tipų, kurie gali virsti fobijomis“, – sako daktaras Childsas. „Tai gali virsti apibendrintu nerimu, kai mes tikrai nežinome, iš kur kyla nerimas, bet jis viršija tai, ko reikalauja situacija.”

Taigi, nors nerimo skambesys gali jus nuraminti tomis įtemptomis akimirkomis, jums gali prireikti daugiau pagalbos.

„Nerimo žiedai nėra vaistas“, – sako daktaras Childsas. „Galite apsvarstyti galimybę pasikalbėti su terapeutu arba savo gydytoju.”

Nerimo žiedai prieš „fidget spinners“.

Nerimo žiedai yra judančių suktukų pusbroliai – žaislas, sukurtas su rutuliniu guoliu viduryje, leidžiančiu naudotojams pasukti arba pasukti objektą tarp pirštų.

Abiejų elementų tikslas yra padėti sumažinti nerimą, sutelkiant dėmesį į juos, o ne į tai, kokia idėja, užduotis ar situacija sukelia nerimą.

Taigi ar vienas geresnis už kitą? Tai priklauso, sako daktaras Childsas.

„Nerimo žiedas gali būti geresnis estetinis pasirinkimas“, – sako ji. „Nerimo žiedas leis jums būti inkognito režimu. Niekas nesužinos, ką tu darai“.

Galite būti profesinėse ar asmeninėse situacijose ir diskretiškai naudoti savo nerimo žiedą. Tuo tarpu „fidget“ suktukus šiek tiek sunkiau nuslėpti ir kitiems gali kilti klausimų, kodėl juos naudojate.

„Galite nerimauti, ką apie tave galvoja kiti“, – sako daktaras Childsas. „Nerimas gali padidinti jūsų nerimą, o ne jį išspręsti.

Kiti nerimo valdymo būdai

Yra daugybė būdų, kaip sumažinti nerimą. Štai keletas metodų, į kuriuos reikia atsižvelgti:

  • Tarpininkavimas. Lėtinimas ir minties sutelkimas į vieną objektą ar mintį gali padėti išvalyti mintis. Joga taip pat yra geras pasirinkimas.
  • Pratimas. Net 10 minučių pasivaikščiojimas lauke gali turėti įtakos. „Pratimai padeda valdyti nerimą, nes padeda sutelkti energiją“, – aiškina dr. Childs.
  • Gilus kvėpavimas. Yra daugybė gilaus kvėpavimo metodų, kurie gali padėti jums pamėgti kvėpavimą dėžute.
  • Palaikymo sistema. Daktaras Childsas sako, kad svarbu turėti draugų ir šeimos narių, kurie jūsų klausytų ir galėtų susitaikyti su tuo, ką išgyvenate.
  • Rūpinimasis savimi. Skirkite laiko sutelkti dėmesį į jus. „Raskite tai, kas verčia jus jaustis gerai“, – pataria daktaras Childsas.

Ir nepamirškite, kad yra galimybių, kurias galite aptarti su gydytoju. Vaistai ir terapija yra labai naudingi valdant nerimą.

„Jei jūsų nerimas yra toks stiprus, kad negalite funkcionuoti, gali prireikti vaistų“, – sako gydytojas Childsas. „Taip pat yra kognityvinė elgesio terapija, kuri padeda mesti iššūkį mūsų mintims, kad galėtume pasiekti nerimo esmę.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-ist
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-ist-vitamin-k2
https://futuresnutrition.de/blogs/news/wozu-ist-vitamin-d3-gut
https://futuresnutrition.de/blogs/news/symptome-eines-vitamin-d3-mangels

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://sidaurip.desa.id/wp-includes/js/depo25bonus25/

https://sinaboi.desa.id/wp-includes/depo25-bonus25/

https://cibeunying-majenang.cilacapkab.go.id/wp-includes/nexus/

https://cidadap-karangpucung.cilacapkab.go.id/wp-includes/zeus-slot/

https://kalisabuk-kesugihan.cilacapkab.go.id/wp-includes/garansi-kekalahan-100/

https://kelurahanwahno.kotajayapura.id/wp-includes/js/bonus-new-member/

https://cafeadobro.ro/

https://haberveotesi.com.tr/

https://maisqueauga.com/

https://www.brightpath.com.sg/

https://www.dreamwavehotel.com/

https://opigesfarm.com/

https://woodtoc.com.ar/

https://opynewsjoinville.com.br/

https://buabi.com/

https://casadepianos.com.br/

https://www.champlainorchards.com/

https://www.bangunharjo.desa.id/wp-includes/vietnam/