5 patarimai, kaip numesti svorio

Per didelis svoris yra daugelio žmonių problema. Džiugu, kad šiais laikais kovoje su juo reikia ne tik pačiam imtis priemonių, tačiau į pagalbą galima pasitelkti ir savo sferos specialistus, kurie ne tik suteikia daug patarimų, tačiau taip pat net ir atlieka tam tikras procedūras, kurios gali supaprastinti viską.

Pateiksime kelis patarimus, kurie gali jums padėti sumažinti savo kūno apimtis. Vieni galbūt žinomi labiau, o kiti mažiau, tačiau bet kuriuo atveju šie metodai yra pasiteisinę daugeliui.

  1.     Skrandžio mažinimas

Tiems, kurių KMI yra didesnis nei 35 dažniausiai puikus pasirinkimas yra skrandžio mažinimas.  Vis daugiau žmonių domisi šia opcija ir tuo pačiu tai labai džiugina, kadangi atveriamos galimybės kiekvienam ne tik džiaugtis mažesniu skrandžiu, kuris sulėtina alkio jausmą, tačiau taip pat ir pasiektomis gražesnėmis kūno linijomis, kurios ne ką mažiau teigiamai veikia žmogų. Jeigu jus domina skrandžio mažinimo operacija – siūlome pirmiausia tartis nemokamai konsultacijai su chirurgu Nerijumi Kaseliu. Jis Jums atsakys į rūpimus klausimus.

  1.     Intuityvi mityba

Taip pat daugeliui žmonių labai patinka intuityvios mitybos principas. Džiugu, kad vis daugiau asmenų stengiasi kuo geriau pažinti savo kūną ir tuo pačiu bandyti suteikti jam tokias valgymo sąlygas, kokios realiai ir yra reikalingos. Ši mityba reikalauja pirmiausia informacijos, o paskui ir geresnio savo kūno pažinimo.

  1.     Daugiau skysčių

Daugelis žmonių sutiktų, kad pradėjus gerti daugiau skysčių dažniausiai sotumo jausmas ateina kur kas greičiau. Žinoma, tai yra puiku, kadangi galiausiai galima pavalgyti nesuvalgius labai daug. Gerti reikia, tiesa, vandenį, o įvairias sultis ir tuo pačiu limonadus, kuriuose yra daug cukraus.

  1.     Daugiau judėjimo.

Niekas net nesiginčija su tuo, kad daugiau judėjimo gali padėti žmogui kur kas geriau jaustis ir tuo pačiu kur kas paprasčiau mesti kilogramus. Galiausiai, jie tirpsta ne tik dėl to, kad žmogus juda, tačiau taip pat ir dėl to, kad jis paprasčiausiai daugiau laiko praleidžia užsiimdamas fizine veikla, o ne valgydamas. Tai yra labai svarbu vakarais, kai dažniausiai sukyla apetitas daugeliui.

  1.     Susiraskite veiklos.

Galiausiai, apetitas mažėja ir tokiu atveju, kai žmogus paprasčiausiai neturi laiko valgyti, kai jis užsiima kokia nors veikla, kuri jam labiausiai patinka. Tikrai ne visada paprasta rasti veiklas, kurios įtraukia, tačiau tas, kuris nebando, tikrai jų ir neras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *