Šveitimo privalumai, kurių galbūt nežinojote peel

Lygesnė ir jaunesnė oda slypi tiesiogine to žodžio prasme vos už jos paviršiaus.

Kodėl nenulupus senos, pažeistos odos ir neatskleidus sveikesnio sluoksnio po ja?

2018 m. cheminiai pilingai buvo viena populiariausių minimaliai invazinių procedūrų. Su daugiau nei 1,38 mln. užsakytų procedūrų cheminiai pilingai užėmė trečią vietą po botokso ir minkštųjų audinių užpildų.

Šiandien vis daugiau žmonių renkasi šį gydymo būdą, kad patirtų daugybę cheminio šveitimo privalumų. Tai ne tik kino žvaigždės ir įžymybės! Po vienos procedūros pradėsite pastebėti skirtumą.

Ar esate pasiruošę jaunatviškai atrodančiai ir švelniai odai? Skaitykite toliau ir sužinokite septynis giluminio cheminio šveitimo privalumus!

1. Pagerinsite savo odos priežiūros priemones

Procedūros metu dermatologas ant odos paviršiaus užteps cheminių medžiagų tirpalo. Pašalintas cheminis šveitiklis kartu su savimi paims nuobodžias paviršines odos ląsteles.

Nuslinkus viršutiniam odos sluoksniui, gyvosios odos ląstelės ims daugintis ir iškils į paviršių. Tai signalizuoja jūsų organizmui, kad jis skatina kolageno gamybą, todėl pagerės odos elastingumas. Dėl šios reakcijos padidėja ir natūralios hialurono rūgšties gamyba.

Dėl to jūsų oda pradės atrodyti ir jaustis jaunesnė.

Lygesnė oda atrodo labiau švytinti. Ji taip pat imlesnė odos priežiūros priemonėms.

Po cheminio šveitimo pastebėsite, kad jūsų odos priežiūros priemonės veiks geriau. Dabar odos paviršiuje nebėra negyvų odos ląstelių. Dėl to jūsų priemonės lengviau prasiskverbia į odos paviršių ir pradeda veikti!

2. Lengvas šveitimas sama peel

Procedūros pradžioje specialistas pirmiausia kruopščiai nuvalys jūsų odą. Tada ant nedidelio odos ploto užteps cheminį tirpalą (pvz., glikolio arba salicilo rūgšties). Dauguma cheminių šveitiklių yra gelio konsistencijos.

Šis sluoksnis sukuria kontroliuojamą žaizdą. Pajusite lengvą deginimo pojūtį, kuris trunka apie 10 minučių. Kai cheminis tirpalas bus pašalintas, senosios odos vietoje atsiras nauja oda.

Šis procesas leidžia cheminiam šveitimui pasiekti didesnį gylį nei kiti tirpalai.

Viena iš priežasčių, kodėl daugelis žmonių prašo atlikti gilųjį cheminį šveitimą (Peel) , yra ta, kad oda atrodytų lygesnė. Cheminis šveitimas taip pat pagerina odos tonusą ir tekstūrą.

Pašalinus negyvas odos ląsteles, šveitimo metu į jūsų odą taip pat patenka odą gydančių ingredientų. Dabar jūs šveičiate ir suteikiate odai jėgų.

Jei ieškote odos priežiūros procedūros, po kurios jūsų oda taps tarsi šilkinė, išbandykite cheminį šveitimą.Galite išbandyti sama peel ar kitus variantus.

3. Sumažinkite saulės padarytą žalą

Cheminis šveitimas naudingas ir pacientams, turintiems hiperpigmentaciją.

Dėl hiperpigmentacijos kai kurios odos dėmės atrodo tamsesnės už kitas. Nors tai normalu, padidėjusi odos pigmentacija kartais atsiranda, jei sergate kita liga. Pavyzdžiui, dėl Adisono ligos kartais atsiranda hiperpigmentacija.

Prašymas atlikti švelnų cheminį šveitimą gali padėti išgydyti saulės dėmes, strazdanas ir kitas pigmentacijos problemas. Saulės padaryta žala taip pat gali seninti jūsų odą, sukeldama smulkias raukšleles ir dėmėtumą.

Atlikę cheminį šveitimą, galite sušvelninti šiuos simptomus, gydydami raukšles, kad atrodytumėte jauniau!

4. Valdykite melasmą

Melasma yra hiperpigmentinio sutrikimo tipas, kuris dažnai būna atsparus tam tikram gydymui. Nors tai dažna, lėtinė odos hiperpigmentacijos forma, melasma gali neigiamai paveikti žmogaus savivertę ir gyvenimo kokybę.

Kai kuriais atvejais melasmą sukelia hormonų šuoliai. Nėščios pacientės gali pastebėti, kad nėštumo metu ir po jo melasma gali padidėti. Nors kontraceptinių tablečių vartojimas gali padėti subalansuoti hormonus ir melasmą, vis dėlto nuolatinio šios būklės gydymo nėra.

Daugelis pacientų melasmą gydo naudodami apsauginius kremus nuo saulės ir hormonų reguliavimą.

Kiti pacientai pastebėjo, kad cheminis šveitimas taip pat yra naudingas jų melasmai. Jei pastebėjote, kad pigmentacijos problemų padaugėjo, išbandykite cheminį šveitimą dėl tamsių dėmių.

5. Lengvina smulkias raukšleles

Galite rinktis iš trijų pagrindinių cheminio šveitimo tipų – nuo švelnaus iki gilaus. Kiekviena formulė gali padėti gydyti skirtingas odos problemas. Vis dėlto geriausias pasirinkimas gilių randų ir raukšlių atveju yra gilusis pilingas.

Skirtingai nuo kitų pilingų, kuriems gali prireikti daugiau nei vienos procedūros, vienas gilusis cheminis pilingas dažnai duoda rezultatų jau po vieno seanso. Tačiau po gilaus šveitimo reikės daugiau laiko (maždaug 6-12 mėnesių), kad pasveiktumėte.

Giluminiai šveitimai populiarūs tarp vyresnio amžiaus vartotojų.

Šie pilingai gali sumažinti smulkių linijų ir raukšlių prie kaktos, akių ir burnos išvaizdą. Vidutinio sunkumo raukšlėms taip pat veiksmingas vidutinio sunkumo pilingas.

Po vidutinio ar gilaus pilingo būtinai saugokite odą nuo saulės. Dėvėkite skrybėlę ir naudokite apsauginį kremą nuo saulės su SPF. Priešingu atveju galite visam laikui pakeisti odos tekstūrą ar spalvą.

Odos apsauga po gilaus cheminio šveitimo taip pat padės prailginti procedūros rezultatus.

6. Sumažinkite spuogų žymes

Kai kurie cheminiai šveitimai gali padėti sumažinti aknės židinius. Jie taip pat gali padėti sumažinti odos dėmių randus.

Cheminiai šveitimai atkemša poras ir

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://sidaurip.desa.id/wp-includes/js/depo25bonus25/

https://sinaboi.desa.id/wp-includes/depo25-bonus25/

https://cibeunying-majenang.cilacapkab.go.id/wp-includes/nexus/

https://cidadap-karangpucung.cilacapkab.go.id/wp-includes/zeus-slot/

https://kalisabuk-kesugihan.cilacapkab.go.id/wp-includes/garansi-kekalahan-100/

https://kelurahanwahno.kotajayapura.id/wp-includes/js/bonus-new-member/

https://cafeadobro.ro/

https://haberveotesi.com.tr/

https://maisqueauga.com/

https://www.brightpath.com.sg/

https://www.dreamwavehotel.com/

https://opigesfarm.com/

https://woodtoc.com.ar/

https://opynewsjoinville.com.br/

https://buabi.com/

https://casadepianos.com.br/

https://www.champlainorchards.com/

https://www.bangunharjo.desa.id/wp-includes/vietnam/

https://sinaboi.desa.id/shop/depo25-bonus25/

https://www.bangunharjo.desa.id/wp-includes/vietnam/