„Amazon Prime Video“ išleido „Reginos King“ vienos nakties Majamyje anonsą . Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo scenos pjesę, kurią sukūrė Kempas Powersas. Jame vaidina Kingsley Ben-Adiras, Eli Goree, Aldis Hodge’as, Leslie Odomas, jaunesnysis, Joaquina Kalukango, Nicolette Robinson su „Beau Bridges“ ir Lance’u Reddicku. Akademijos apdovanojimus pelniusi aktorė King jau įžiebė dar vieno laimėjimo šnabždesius, tačiau šįkart – už režisūrinį darbą. „One Night In Miami “ pradės transliuoti „Amazon Prime“ nuo sausio 15 d.

„Viena naktis Majamyje …“ vyksta vieną neįtikėtiną naktį 1964 m., Kai keturios sporto, muzikos ir aktyvumo ikonos susirinko švęsti vieną didžiausių boksų istorijoje. Kai neįgalus Cassius Clay , netrukus vadinamas Muhammadu Ali (Eli Goree), Majamio konferencijų salėje nugalėjo sunkiojo svorio čempioną Sonny Listoną, Clay paminėjo įvykį su trimis savo draugais: Malcolmu X (Kingsley Ben-Adir), Samu Cooke. (Leslie Odom jaunesnysis) ir Jimą Browną (Aldis Hodge’as). Šią naktį anonsas erzina kartu su galimybe toliau nominuoti „Oskarą“ už jos žvaigždžių vaidmenį.

SUSIJĘS:Geriausi 2020 m. Filmai: kaip pasikeitė filmai, bet meninis blizgesys nebuvo nugalėtasRemiantis apdovanojimų pelniusiu to paties pavadinimo spektakliu, kurį režisavo Regina King , „ Viena naktis Majamyje …“ yra išgalvotas pasakojimas, įkvėptas istorinės nakties, kurią šios keturios baisios figūros praleido kartu. Jame apžvelgiamos šių vyrų kovos ir jų gyvybiškai svarbus vaidmuo 1960 m. Pilietinių teisių judėjime ir kultūriniame perversme. Praėjus daugiau nei 40 metų, jų pokalbiai apie rasinę neteisybę, religiją ir asmeninę atsakomybę vis dar sulaukia atgarsio. Filmo premjera įvyko rudens festivaliuose praėjusiais metais, o už jo jau yra didelis šurmulys.

Paklausta apie šio „ Amazon Prime“ originalaus filmo filmavimą , Regina King neseniai pasakė: „Man labai įdomu, kad galėčiau pasakoti meilės istoriją su tikru istoriniu įvykiu kaip fone“. Be to, ji liko įkvėpta originalios Kemp Powers istorijos. „[Tai] labiau užfiksuoja pokalbį ir juodojo žmogaus patirties atspindžius labiau nei bet kas, ką aš kada nors mačiau“, – sako režisierius. Ji ir Powersas galėjo bendradarbiauti, o tai labai padėjo Kingui, kai ji sutelkė dėmesį į vizualinį projekto aspektą. „Jis buvo panašus į„ Kemp-orpedia “, – juokdamasis sako Kingas. „Kad ir kiek norėčiau atlikti tyrimus, man nereikėjo praleisti tiek laiko„ Google “ieškant, nes jis tai jau padarė.

Kalbant apie tinkamą vaidybą, Regina King tiksliai žinojo, ko nori iš savo aktorių. „Ieškojau puikių aktorių, kurie žinojo, kad jie turi miegoti, kvėpuoti, gerti, ką vaidina kiekviename žingsnyje“, – sako ji. Galų gale ji žinojo, kad pasirinko teisingai, kai fotoaparatai pradėjo riedėti. „One Night In Miami … “ prodiusuoja Jess Wu Calder, Keith Calder ir Jody Klein. „ Amazon Prime Video“ „YouTube“ kanalo dėka galite peržiūrėti būsimo filmo anonsą aukščiau . „Vieną naktį Majamyje“ dabar galima pamatyti pasirinktuose teatruose.