Kas yra periodiniai apatiniai ir ar jie veikia? – Klivlando klinika

Galbūt matėte reklamas socialiniuose tinkluose, o gal girdėjote apie juos kalbant savo draugus, bet vis tiek esate sumišęs, kokie būtent to meto apatiniai drabužiai ir kaip jie veikia.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Naujo tipo periodinis gaminys, periodiniai apatiniai skirti menstruacijoms. Kaip ir įklotai, kaušeliai ir tamponai, senovinio apatinio trikotažo tikslas yra išlaikyti jus nepralaidų ir sausą. Sugeriantys kraują iš menstruacinio ciklo, periodiniai apatiniai yra skirtingo sugeriamumo ir yra daugkartinio naudojimo (daugumą prekių ženklų galite valyti skalbyklėje).

Ob / Gyn Karmon James, MD, dalijasi, kaip veikia senoviniai apatiniai, į ką atkreipti dėmesį ir kodėl jie gali būti jums geras pasirinkimas.

Kaip veikia periodiniai apatiniai?

Nors galima rinktis iš daugybės prekių ženklų, dauguma jų naudoja tam tikros rūšies sugeriančias medžiagas, tokias kaip mikropluošto poliesteris, kuris sulaiko kraujotaką. Senoviniai apatiniai paprastai turi drėgmės barjerą, kad jaustumėtės sausai, ir sluoksnį, padedantį išvengti pratekėjimo. Kai kurie prekių ženklai netgi taiko kvapą kontroliuojantį gydymą.

„Tam laikui skirtuose apatiniuose drabužiuose paprastai būna nuo vieno iki dviejų tamponų, – sako daktaras Jamesas.

Ar jie yra sanitariniai?

Taip, jei tik jie tinkamai išplauti. Nors galite juos skalbti rankomis, senalaikius apatinius taip pat galima skalbti, naudojant švelnų ar subtilų ciklą.

Būtinai išskalbkite mėnesinių apatinius ir nedėkite juos į krūvą su kitais drabužiais ir daiktais. Taip pat nenaudokite jokių audinių lakštų ar audinių minkštiklio.

„Naudokite švelnų, bekvapį ploviklį be dažiklių“, – sako daktaras Jamesas. „Atlikite papildomą skalavimo ciklą, nes norite įsitikinti, kad ant jų neliko skalbinių ploviklio. Priešingu atveju tai gali sudirginti jūsų odą.

Kai reikia išdžiovinti išskalbtus apatinius, geriausia džiovinti ore.

Dauguma porų paprastai gali trukti nuo dvejų iki penkerių metų, sako daktaras Jamesas. Bet tai priklauso nuo gaminio kokybės ir nuo to, kaip dažnai juos skalbsite.

Kaip naudoti periodinius apatinius

Senoviniai apatiniai tinka ir veikia kaip įprasti apatiniai. Tiesiog užsidėkite porą, kai jums prasideda menstruacijos. Galite nešioti juos vienus arba, jei naudojate tamponą, jie gali būti naudojami kaip papildoma apsauga.

Jei didžiąją savo gyvenimo dalį naudojote tamponus, gali tekti priprasti prie menstruacijų pojūčio.

Kiek laiko galite dėvėti periodinius apatinius, priklauso nuo jūsų srauto. Jei jūsų diena yra lengva, tikriausiai galite dėvėti juos ilgiau, bet jei jūsų srautas yra didžiausias, jums gali tekti dažniau keisti mėnesinių apatinius.

Rekomenduojama nenešioti tos pačios poros ilgiau nei 12 valandų, kad išvengtumėte kvapo ir nuotėkio. Jums gali prireikti nuo penkių iki septynių porų periodinių apatinių, kad galėtumėte dėvėti visą ciklą.

Nors apatiniai skirti mėnesinėms, juos taip pat galima naudoti esant šlapimo nelaikymui, išskyroms ir kraujavimui po gimdymo.

„Jei norite, kad jie būtų tik dėl šlapimo nutekėjimo, tuomet turėtumėte sutelkti dėmesį į tam skirtą produktą“, – pažymi dr. Jamesas.

Ko ieškoti

Jei smalsu, ar senovinis apatinis trikotažas jums tinka, daktaras Jamesas siūlo išbandyti porą lengviausią dieną.

„Išbandykite juos savaitgalį arba kai galėsite būti namuose“, – sako daktaras Jamesas. „Jei jie netinkamai tinka arba yra nuotėkis, jausitės patogiau tvarkydami šias problemas namuose.

Tada, jei nuspręsite, kad norite dėvėti senovinius apatinius, išbandykite keletą skirtingų prekių ženklų prieš investuodami į visiškai naują apatinių komplektą. Prieš pirkdami atlikite savo tyrimus. Kokio sugeriamumo jums reikia? Kokios prekės ženklo apžvalgos internete?

„Pažiūrėkite, ar yra toks, kuris jums labiau tinka, ar geriau sugeria“, – pataria dr. Jamesas.

Be to, kad nuspręstumėte, ar mėnesiniai apatiniai tinka jūsų kūnui ir mėnesinėms, reikia atsižvelgti į kitus veiksnius.

Jei nerimaujate dėl aplinkos, senoviniai apatiniai gali padėti sumažinti atliekų kiekį. Apskaičiuota, kad vidutinis menstruacinis žmogus per savo gyvenimą sunaudoja iki 15 000 įklotų ar tamponų.

Jei jaučiate dirginimą naudojant tradicinius menstruacinius įklotus, gali padėti pereiti prie periodinių apatinių drabužių.

Taip pat galima pasakyti, kad naudojant senovinius apatinius galite sutaupyti pinigų, sako daktaras Jamesas.

„Turite pažvelgti į apatinio trikotažo kainą, įklotų kainą ir išsiaiškinti, ar tai jums naudinga“, – sako ji.

Tačiau apskritai, naudodamiesi senoviniais apatiniais, turite įsitikinti, kad jaučiatės pasitikintys ir saugūs.

„Jei apatinis trikotažas daro tai, ką turėtų daryti, turėtumėte jaustis patogiai“, – sako daktaras Jamesas. „Jie turėtų išlaikyti jus sausą ir apsaugoti“.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wichtige-quellen-fur-vitamin-d
https://futuresnutrition.de/blogs/news/uberschussiges-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-die-richtige-dosierung
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-zufuhr
https://futuresnutrition.de/blogs/news/sonnenvitamin-hormon-d3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://sidaurip.desa.id/wp-includes/js/depo25bonus25/

https://sinaboi.desa.id/wp-includes/depo25-bonus25/

https://cibeunying-majenang.cilacapkab.go.id/wp-includes/nexus/

https://cidadap-karangpucung.cilacapkab.go.id/wp-includes/zeus-slot/

https://kalisabuk-kesugihan.cilacapkab.go.id/wp-includes/garansi-kekalahan-100/

https://kelurahanwahno.kotajayapura.id/wp-includes/js/bonus-new-member/

https://cafeadobro.ro/

https://haberveotesi.com.tr/

https://maisqueauga.com/

https://www.brightpath.com.sg/

https://www.dreamwavehotel.com/

https://opigesfarm.com/

https://woodtoc.com.ar/

https://opynewsjoinville.com.br/

https://buabi.com/

https://casadepianos.com.br/

https://www.champlainorchards.com/

https://www.bangunharjo.desa.id/wp-includes/vietnam/