Kaip parduoti automobilį greitai

Gyvenime pasitaikys atvejų, kai reikės greitai parduoti transporto priemonę, pvz., skyrybų, persikėlimo į kitą valstybę ar būtinybės greitai surinkti pinigų atsiskaityti su kreditoriais. Parduoti automobilį įprastomis aplinkybėmis yra sudėtinga, tačiau bandymas tai padaryti skubant gali kelti stresą. Kai transporto priemonę parduodate greitai, galite būti priversti sutikti su mažesne nei prašoma kaina ir tai gali užtrukti ilgiau nei norėtumėte. Norėdami pradėti, naudodamiesi tokia svetaine kaip „Kelly Blue Book” turėsite nustatyti tikrąją rinkos vertę. Po to paklauskite savęs, kiek laiko ir pastangų tikrai norite įdėti į automobilio pardavimą, įskaitant jo sutvarkymą, mechaninę apžiūrą ir reklamą. Ieškodami būdų, kaip greitai parduoti savo transporto priemonę, galite rinktis iš kelių galimybių. Pateikiame 5 geriausius.

Parduokite ją prekybos atstovybei

Tinkamomis sąlygomis jūsų naudotą transporto priemonę nupirks dileris. Nuvežkite ją į porą netoliese esančių ir paprašykite naudotų automobilių vadybininkų ją įvertinti. Sutelkite dėmesį į prekybos atstovybes, kurios prekiauja jūsų prekės ženklu, pavyzdžiui, „Ford” arba „Chevy”. Jei jiems tinka tai, ką turite, jie sumokės jums vietoje ir taip pat sutvarkys dokumentus.

Neigiami aspektai: Neigiamos: šiuo būdu galite negauti geriausios kainos, o pardavėjai tikriausiai nesiderės su jumis dėl kainos. Tiesą sakant, pasirinkę šį variantą už naudotą automobilį tikriausiai gausite mažiausią sumą iš visų. Jie gali net nenorėti jūsų transporto priemonės, jei ji yra prastos būklės arba pernelyg įprasta. Prieš tai turėsite sutvarkyti savo automobilio vidų ir išorę ir nepamirškite, kad visą procesą kontroliuos prekiautojas.

Parduokite patys už mažesnę kainą

Antrasis variantas – sumažinti kainą žemiau rinkos vertės ir parduoti jį patiems. Geriausias būdas tai padaryti – paskelbti apie jį internete tokiose svetainėse kaip Autotrader arba Cars.com. Norėdami pradėti, paskelbkite savo transporto priemonę, vadovaudamiesi svetainėje pateiktomis instrukcijomis, ir įsitikinkite, kad jos kaina yra mažesnė už tikrąją rinkos vertę. Tačiau parduodant tokį automobilį bus sunku arba nepavyks, ypač jei jis neturi didelės paklausos… net ir už mažiausią kainą.

Neigiami aspektai: Jums reikės sutvarkyti automobilį, padaryti skelbimo nuotraukas ir sugalvoti patrauklų aprašymą. Susitikimai su vietiniais potencialiais pirkėjais dėl bandomųjų važiavimų gali užimti daug laiko ir būti nepatogūs. Kai kurie gali būti įtarūs, kai kaina tikrai maža, todėl vis tiek gali tekti derėtis dėl kainos. Be to, jums reikės tvarkyti visus dokumentus, o jei pirkėjas gyvena toli, teks organizuoti sudėtingesnį pristatymą.

Parduokite draugui

Kitas greitas pardavimo pasirinkimas – tai padaryti patikimam draugui, kuris galbūt jau kurį laiką domisi jūsų automobiliu. Sandorio rezultatas turėtų būti artimas tikrajai rinkos vertei, tačiau, žinoma, tai nėra savaime suprantama. Šiuo atveju beveik nereikia reklamos, ypač jei jūsų draugas jau yra susipažinęs su transporto priemone. Galbūt jums net nereikės jo labai tvarkyti, tačiau iš pagarbos draugui turėtumėte paprašyti, kad jį apžiūrėtų mechanikas.

Neigiami aspektai: Jei derybų metu arba po pardavimo kas nors nutiks ne taip, jūsų draugystė gali būti nutraukta. Draugai taip pat gali bandyti pasinaudoti situacija, ypač kai žino, kad esate bėdoje. Gali tekti šiek tiek derėtis dėl kainos, taip pat visada saugokitės neaiškių mokėjimo susitarimų. Už sandorio dokumentų tvarkymą taip pat būsite atsakingi jūs, o tai gali būti painu. Skaitykite daugiau apie automobilio pardavimo draugui riziką ir privalumus.

Parduokite jį automobilių supirkimo įmonei

Dar viena strategija, kurią galima taikyti, – išparduoti jį per automobilių supirkimo tarnybą. Automobiliusupirkimas.org yra supirkimo tarnyba, turinti realias aikšteles, todėl jei tokia yra netoliese, tiesiog atvažiuokite, jie apžiūrės jūsų automobilį ir pateiks jums pasiūlymą. Taip pat yra „mama ir pop” aikštelių, kurios visame mieste iškabina lenteles su šūkiais, pvz: „Už naudotus automobilius mokame geriausią kainą”.

Neigiami: Pradedant internetinėmis pirkimo paslaugomis, jums reikės padaryti automobilio nuotraukas, paskelbti jas kartu su transporto priemonės aprašymu svetainėje, sutvarkyti pardavimo dokumentus ir pasirūpinti pristatymu. Be to, prieš galutinai parduodant automobilį, jį reikės išvalyti ir patikrinti. Kalbant apie „mamų ir močiučių” pirkimo paslaugas, jei tai skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, greičiausiai taip ir yra. Pagrindiniai jų trūkumai yra tai, kad jos jums numuš kainą ir kad šios įmonės labai išrankiai renkasi automobilius, kuriuos perka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://sidaurip.desa.id/wp-includes/js/depo25bonus25/

https://sinaboi.desa.id/wp-includes/depo25-bonus25/

https://cibeunying-majenang.cilacapkab.go.id/wp-includes/nexus/

https://cidadap-karangpucung.cilacapkab.go.id/wp-includes/zeus-slot/

https://kalisabuk-kesugihan.cilacapkab.go.id/wp-includes/garansi-kekalahan-100/

https://kelurahanwahno.kotajayapura.id/wp-includes/js/bonus-new-member/

https://cafeadobro.ro/

https://haberveotesi.com.tr/

https://maisqueauga.com/

https://www.brightpath.com.sg/

https://www.dreamwavehotel.com/

https://opigesfarm.com/

https://woodtoc.com.ar/

https://opynewsjoinville.com.br/

https://buabi.com/

https://casadepianos.com.br/

https://www.champlainorchards.com/

https://www.bangunharjo.desa.id/wp-includes/vietnam/