Kaip elgtis su žodžiu „straipsnis“? : SEO


Sveiki, vaikinai,

Savo tinklaraščiui rašau didįjį vadovą apie kriptovaliutas rn ir planuoju toliau rašyti panašius vadovus apie konkrečius kriptovaliutų tipus, todėl manau, kad šis klausimas išliks.

Mano straipsnyje yra 30 skyrių. Jie yra laisvai susieti, ir aš planuoju susieti su konkretaus vadovo skyriumi per hashtag nuorodą iš kitų straipsnių viduje, kad galėčiau padidinti gylį.

Pabaigiu daugybę skyrių su nuorodomis į išorinius straipsnius, kurie yra naudingi skaitytojui, atvykusiam čia viduje, nes jiems tikrai rūpi ši konkreti tema.

Taigi, turiu 2 variantus:

  1. Čia yra puikus straipsnis apie decentralizavimo nauda kripto vartotojams.

  2. Čia yra puikus straipsnis apie decentralizavimo naudą atneša kriptografijos vartotojams.

Man labiau patinka 1 variantas, nes inkaro tekste yra tik teminiai raktiniai žodžiai ir jame nėra raktinio žodžio „straipsnis“. Taigi ši inkaro nuoroda padeda „Google“ geriau suprasti, kas yra imtuvas.

Aš planuoju palaipsniui rašyti išsamius straipsnius visomis šiomis temomis ir pakeisti nuorodas iš išorinių straipsnių į vidinius straipsnius, dar labiau padidindamas gylį – kadangi, hei, vartotojas jau spustelėjo pirmąją nuorodą, kad jiems tai tikrai turėtų rūpėti ir taip jie mielai investuos daugiau laiko skaitydami išsamų vadovą apie tai.

Ką turėčiau daryti?

Negaliu atsisakyti žodžio „straipsnis“, nes noriu aiškiai parodyti vartotojui, kad už nuorodos yra straipsnis. Na, vartotojas žino, kad yra straipsnis. Tačiau mes žinome, kad vartotojai nesiryžta spustelėti nuorodų, nes jie bus įpareigoti peržiūrėti susietą straipsnį, nes jie jau yra ten. Taigi aš jiems šiek tiek padedu sakydamas maždaug taip: “Ei, aš tave nukritau, skruostas. Daugybė susietų medžiagų yra visiška šūdas. Bet čia aš naudoju žodį straipsnis norėdamas pasakyti, kad” taip, aš perskaičiau susietą straipsnį Ir tai yra straipsnis – tai ne kažkas kitas, tai ne vaizdo įrašas ar koks nors apgailestaujantis straipsnio asilas ar įrašas naujienų žiniasklaidoje. „Galite manimi pasitikėti ir spustelėti, uknow“.


Leave a Reply

Your email address will not be published.