Gruodžio mėn. „Algo“ atnaujinimas vis dar kenkia, pagalba :(: SEO


Sveiki visi, mano svetainė gana gerai sekėsi nuolankiai 1 žmogaus grupei, tokiai kaip aš, aš buvau patenkinta tuo, tada gruodžio 5 d. Atėjo teismo diena ir tiesiog visiškai užpildė mano svetainę. 90%.

(Aš nuo 2019 m. Iki šiandien padidinau jį nuo 0 iki 40 tūkst. Natūralių rezultatų pagal „ahrefs“ statistiką, o gruodžio mėn.

Mes visada turėjome nedidelių svyravimų, kai atsirado „algo“ atnaujinimai, aš galiu įveikti 20–30 proc. Bet 90% yra beprotiška. Bet ne tik tai, tai buvo ne tik tam tikri straipsniai, aš turiu 200 straipsnių, ir tai buvo tiesiog visi jie.

Aš visada stengiausi būti balta skrybėlaite. Atrodo, kad visi mano konkurentai tai išgyveno ir neužpūtė savo trimito, bet aš tikrai jaučiau, kad esame stipresni, turėjome geresnę metriką ir turinį ir pan. (Žinau, kad visi tai sako).

Nuo atnaujinimo atnaujinome turinį, bandėme ieškoti būdų, kaip patobulinti svetainę, daugiau interaktyvių dalykų, tokių kaip diagramos, geresni svetainės meniu ir kt.

Šiandien yra pirmoji diena po katastrofos, kurią jaučiu, kad turiu ištiesti ranką, jaučiuosi visiškai pasimetusi, praėjo keli mėnesiai ir nėra jokių atsigavimo ženklų, tik labiau baisios raudonos žemyn nukreiptos rodyklės AHREFS sako, kad pralaimime vis daugiau reitingų.

Kaip iš to grįžti? Net nesu tikra, net nuo ko pradėti tobulinti, nes negaliu suprasti, kodėl gavau tokią žiaurią bausmę.

Kokios dažniausiai pasitaikančios priežastys svetainėje?

Keletą metų į šią svetainę įdėjau savo širdį ir sielą, nenoriu pasiduoti, bet tai visiškai nepadeda mano motyvacijai.

Bet koks pagrįstas ir tinkamas patarimas TIKRAI būtų vertinamas.


Leave a Reply

Your email address will not be published.