Filmai in neveikia


 

Praėjo tie laikai, kai reikėjo laukti, kol pasirodys mėgstamo filmo DVD, kad galėtumėte jį žiūrėti patogiai įsitaisę namuose.  Tokie kaip filmai.in visa tai pakeitė. Šiandien yra daugybė medijos srautinio perdavimo įrenginių ir VOD paslaugų, leidžiančių nemokamai žiūrėti filmus internetu, bet deja filmai in neveikia ir neaišku ar veiks ? Tačiau vistiek galima žiūrėti filmus jei naudosite šį variantą.

Kodel filmai.in neveikia ?

Yra dvi IPTV klasės, kurias žmonės paprastai naudoja filmams internetu nemokamai žiūrėti. Pirmoji – tai VOD paslaugos, tokios kaip “filmai.in” “Netflix”, “BBC iPlayer” ir kt. Antroji – žiniasklaidos srautinio perdavimo įrenginiai, tokie kaip “Roku” ir “Kodi”. Kiekvienas iš jų turi savų funkcijų ir problemų, dėl kurių reikia VPN.


Dauguma VOD paslaugų turi geografinį apribojimą, t. y. jomis galima naudotis tik tam tikrose pasaulio dalyse. Jei esate kitur, negalėsite jomis naudotis. Be to, jei esate užsiprenumeravęs paslaugą, bet keliaujate į šalį, kurioje paslauga neteikiama, negalėsite naudotis savo paskyra, nes svetainė neleis jums prisijungti.

Tai didžiulė problema žmonėms, kurie nori tik prieigos prie savo mėgstamų filmų gera vaizdo kokybe. Nors populiariausia srautinio duomenų siuntimo paslauga “filmai.in” yra prieinama beveik visur, prieinamas turinys labai skiriasi. Rasite daugiau regioninio turinio nei filmų, kuriuos norite matyti.

Be to, šios VOD paslaugos dažnai turi savo specialaus turinio, kuris dėl šio geografinio apribojimo tampa jums neprieinamas.

Medijos srautinio perdavimo įrenginiai yra nemokami ir leidžia žiūrėti filmus iš viso pasaulio. Tačiau ir vėl jie negali suteikti jums prieigos prie transliacijos paslaugų, kurioms taikomas geografinis apribojimas. Nors srautinio duomenų perdavimo įrenginiai tai kompensuoja suteikdami prieigą prie nuorodų, kuriomis galima naudotis nemokamai ir kuriomis galima žiūrėti filmus, tačiau jomis ne visada saugu naudotis.

Pirma, jos gali vesti į kenkėjiškus URL adresus. Tačiau dar svarbiau tai, kad jos leidžia nemokamai pasiekti autorių teisėmis saugomą turinį, o tai gali būti laikoma skaitmeniniu piratavimu. Taigi, jei bus nustatyta, kad naudojatės šiomis nuorodomis, galite sulaukti teisinių veiksmų. Jei norite jomis naudotis, turite slėpti savo pėdsakus ir naudoti VPN apsaugą, kad pasislėptumėte nuo visų smalsių akių.

Filmai in atblokavimas

VPT jungia jus prie interneto per vieną iš savo serverių, kuris šifruoja visą per jį perduodamą srautą. Tai naudinga dėl kelių dalykų:

Kadangi visas srautas, einantis per šį serverį, yra užšifruotas, niekas negali matyti, ką darote internete. Jūsų interneto paslaugų teikėjas, vyriausybinės agentūros ir smalsūs žmonės, besinaudojantys tuo pačiu viešuoju tinklu, negalės jūsų šnipinėti. Tai reiškia, kad galite žiūrėti filmus naudodamiesi bet kokia nuoroda ir dėl to nesijaudinti.
Su jūsų ryšiu susietas IP adresas tampa VPN serverio adresu, kai juo naudojatės. Tai reiškia, kad jūsų matoma vieta tampa vieta, kurioje yra šis VPN serveris. Tai praverčia, kai norite pasiekti geografiškai ribojamą turinį. Pavyzdžiui, jei norite pasiekti filmai.in , turėtumėte prisijungti prie  serverio. Tada “BBC iPlayer” atrodys, kad esate Jungtinėje Karalystėje, ir galėsite jį pasiekti. Tai paprastas ir patikimas būdas atblokuoti filmus naudojant VPN.
Interneto paslaugų teikėjai, pastebėję, kad ilgai transliuojate filmus, dažnai apriboja jūsų duomenų srauto pralaidumą. Dėl to atsiranda vėlavimo ir buferizavimo problemų. Tačiau ne tada, kai naudojate VPN. Kai naudojate VPN, jūsų srautinio perdavimo veikla paslepiama nuo interneto paslaugų teikėjo, todėl jis negali kištis į jūsų tinklo greitį.

 

kaip atblokuoti filmai in

Vietos keitimas naudojant VPN

Turėdami skaitmeninę kortelę, galite pasirinkti reikiamą vietą ir naudoti VPN, kad galėtumėte keisti vietą. Paslaugų teikėjams, kurie turi gerą VPN programą, šis procesas bus paprastas, nes turėsite mygtuką, kuriuo galėsite pakeisti serverį ir pasirinkti kitą.

Pasirinkite serverį šalyje, kurioje norite būti, ir jūsų IP bus užmaskuotas tos šalies IP adresu, praktiškai pakeisdamas jūsų buvimo vietą.

Tai taip pat patogu, jei norite atblokuoti “YouTube” ar kitas nemokamas paslaugas, kurios priklauso nuo regiono. Daugelis televizijos svetainių taip pat nemokamai transliuoja sporto rungtynes, tačiau tik vietiniams gyventojams.

Kokius tarptautinius filmus žiūrėti?

Dabar, kai nustatėme, kaip žiūrėti filmus, būtų gerai išspręsti daug sunkesnį klausimą, ką žiūrėti. Laimei, pasaulis turi ką pasiūlyti, o čia pateikiame tik kelis pasirinkimus, kuriuos galima žiūrėti namuose 2021 m.

Vitalina Varela – portugalų
Šiek tiek niūrus, bet labai paveikus filmas apsistoja ties tituline veikėja, kuri po vyro laidotuvių persikelia iš Žaliojo Kyšulio į Portugaliją. Jame gausu gražių kadrų, kurie kontrastuoja su sunkiu istorijos atspalviu.

Papich – Alžyras
Tai žargoninis žodis, reiškiantis išsilaisvinusią jauną moterį, ir daugeliu atžvilgių jis veikia dėl galingos Lynos Khoudri vaidybos bei žinutės. Tai mielas pasakojimas apie merginą, norinčią surengti mados šou vidury sukilėlių krizės.

Ir tada mes šokome – gruzinų
Ką gausite, kai sumaišysite “Billy Elliot” ir “Step Up” ir perkelsite toli į rytus?

Tai smagus filmas apie šokius, tačiau iš Sakartvelo, šalies, kurią vadiname Gruzija, gyvenimo perspektyvos. Tai išlaisvinantis ir suteikiantis galių, bet vis dėlto gana novatoriškas filmas, nes parodo tai, ką daugelis laiko moteriška tema, ne tik iš vyriškos, bet ir iš vyriškos perspektyvos.


Leave a Reply

Your email address will not be published.