Būdai, kaip išlaikyti sveikus nagus

Reguliariai prižiūrėdami nagus, galėsite didžiuotis, kad turite sveikus nagus, kuriais galėsite didžiuotis eidami į darbą ar į miestą. Nagų priežiūros planas gali būti paprastas ir nebrangus. Tiesą sakant, pasak gydytojos dermatologų, pernelyg agresyvus nagų valymas ir priežiūra iš tikrųjų gali sukelti įprastai stiprių nagų riziką susirgti mielių ar bakterijų sukeltomis infekcijomis. Norint išlaikyti gerai atrodančius nagus, nereikės dažnai daryti manikiūro, jei laikysitės šių paprastų patarimų.

Išbandykite biotiną

Jei maitinatės sveikai ir įvairiai, jums nereikia jokių maisto papildų, kad užtikrintumėte tvirtus nagus. Tačiau, sako daktaras Kleinsmithas, žmonėms, kurių nagai silpni, gali būti naudingas papildomas B grupės vitamino biotino vartojimas. „Įrodyta, kad biotinas padeda stiprinti ir auginti nagus, – sako ji. Kleinsmit prisipažįsta, kad jai nuo gimimo nepasisekė turėti stiprius nagus, todėl jai pavyko juos sustiprinti kasdien vartojant biotiną.

Laikykite nagus pakirptus

„Mados tendencija – tvarkingi, natūraliau atrodantys, trumpesni nagai, o ne ilgi praeities nagai, – pažymi ekspertė. Reguliarus nagų kirpimas padeda išlaikyti sveikus nagus ir padeda išvengti jų įskilimų ar lūžinėjimo. Kaip dažnai kirpsite, priklausys nuo to, kaip greitai auga jūsų nagai. Nagų kraštus išlyginkite smulkiu failėliu. Atlikdami manikiūrą taip pat galite lengvai nupoliruoti nagų paviršių, ypač jei turite polinkį į keteras. Apgalvokite gal verta pasirinkti frezą nagams, kad darbas būtų greitesnis.

 

Mėgaukitės laku

Nagų lako naudojimas nepakenks sveikiems nagams, nors tikriausiai turėtumėte periodiškai daryti pertrauką lako naudojimui. Atlikdami manikiūrą namuose, įsitikinkite, kad nusprendę pradėti tą pertrauką, pasirinkote nagų lako valiklį be acetono. Kad geriau prižiūrėtumėte nagus, dirbdami su rankomis, pavyzdžiui, sodininkaudami ar tvarkydami namus, mūvėkite pirštines, kad apsaugotumėte laką ir į nagus nepatektų nešvarumų.

 

Drėkinkite odeles

Galvokite apie odeles kaip apie apsauginį glaistą aplink vonią. Jei jas per daug nukirpsite arba per daug agresyviai stumdysite, pažeisite jas. Tai savo ruožtu atveria nagų ložę infekcijai. Kleinsmith pataria reguliariai prižiūrėti nagus, kad jie būtų sveiki, drėkinti odeles ir net atliekant profesionalų manikiūrą visiškai jų neatstumti ar nekirpti. Atkreipkite dėmesį į infekcijos požymius, įskaitant paraudimą, skausmą, patinimą ir net pūlinius odelių ir šalia esančios odos srityje. Kreipkitės į gydytoją, kad padėtų gydyti bet kokią infekciją.

 

Valymas nagų šepetėliu

Daugelis moterų rizikuoja užsikrėsti, jei namuose ir manikiūro metu griežtai valo nagus ilgais, smailiais įrankiais. „Moterys pačios arba manikiūrininkė taip uoliai stengiasi išvalyti po nagu, kad tarp nago ir nago dugno lieka tarsi tarpas”, – aiškina ekspertai. Tokia agresyvi nagų priežiūra atveria duris bakterinėms ar grybelinėms infekcijoms. Jei norite sveikų nagų, švelniai šveiskite senoviniu nagų šepetėliu.

 

Dėvėkite indų pirštines

Dažnas rankų panardinimas į karštą muiluotą vandenį plaunant indus gali susilpninti net ir stiprius nagus, dažniausiai dėl to, kad šis procesas juos išsausina kartu su kita rankų oda. Saugant nagus reikia mūvėti pirštines, kad apsaugotumėte rankas šveičiant. Įdomu tai, pastebi Kleinsmithas, kad plaukikams, kurie paprastai maudosi vėsesniame vandenyje, tokie pat iššūkiai stipriems nagams nekyla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://sidaurip.desa.id/wp-includes/js/depo25bonus25/

https://sinaboi.desa.id/wp-includes/depo25-bonus25/

https://cibeunying-majenang.cilacapkab.go.id/wp-includes/nexus/

https://cidadap-karangpucung.cilacapkab.go.id/wp-includes/zeus-slot/

https://kalisabuk-kesugihan.cilacapkab.go.id/wp-includes/garansi-kekalahan-100/

https://kelurahanwahno.kotajayapura.id/wp-includes/js/bonus-new-member/

https://cafeadobro.ro/

https://haberveotesi.com.tr/

https://maisqueauga.com/

https://www.brightpath.com.sg/

https://www.dreamwavehotel.com/

https://opigesfarm.com/

https://woodtoc.com.ar/

https://opynewsjoinville.com.br/

https://buabi.com/

https://casadepianos.com.br/

https://www.champlainorchards.com/

https://www.bangunharjo.desa.id/wp-includes/vietnam/