Išleidimo datos kalendorius ir toliau maišosi. „Paramount Pictures“ pakeitė dviejų būsimų filmų „ Be gailesčio“ ir „ Jackass 4“ išleidimo datas . Tai įvyksta, kai kiekvienoje Holivudo studijoje kyla neregėta situacija. Kūrinių negalima kurti, o kino teatrai JAV ir visame pasaulyje yra uždaryti, atrodo, iki bent liepos pabaigos. Suplanuotos išleidimo datos, atrodo, keičiasi po minutę.

Pirmasis yra didesnis iš dviejų judesių, nes ilgai lauktą „ Jackass 4 “ atstatė keturi mėnesiai. Tęsinys oficialiai buvo parašytas „Paramount“ knygoje 2019 m. Gruodžio mėn., Kai grįš Johnny Knoxville ir originalios grupės nariai. Anksčiau jis buvo datuotas 2021 m. Kovo 5 d. Vietoj to, dabar jis perkeliamas tiesiai į 2021 m. Vasaros filmų sezono vidurį ir atidaromas 2021 m. Liepos 2 d. Daugiau informacijos apie filmą neatskleidžiama, tačiau Knoxville anksčiau sakė, kad tai greičiausiai apims deglą perduoti jaunesnei žmonių grupei, kad ji paliktų paveldą.

SUSIJĘS:Steve’as ragina „Jackass 4“ karantiną išjungti palaiminimą, nėra tikras, kai filmavimas pradedamas iš naujo„Jackass“ franšizė buvo stebėtinai sėkminga. Pradėjęs gyvenimą kaip televizijos serialą MTV, jis 2002 metais buvo atvestas į didįjį ekraną kartu su „Jackass: The Movie“. Vėliau pasirodė du tęsiniai: 2006 m. „Jackass: Number Two“ ir 2010 m. „Jackass 3D“, taip pat 2013 m. Atskirtas „Jackass Presents: Bad Grandpa“. Iki šiol franšizė visame pasaulyje kasoje uždirbo 497 mln.

Kitas yra „ Be gailesčio“ , būsimas Tomo Clancy’io romano, kuriame vaidina Michaelas B. Jordanas , adaptacija 1993 m . Tai yra daug mažesnis žingsnis, nes jis buvo atidėtas tik dvi savaites nuo šių metų rugsėjo 18 iki spalio 2 dienos. Anksčiau „Sony Pictures“ tą spalio 2 d. Paskyrė „Venom 2“ . „Sony“ nusprendė perkelti „Marvel“ tęsinį, kuris dabar oficialiai pavadintas „ Venom: Let Carnage“ , į 2021 m. Birželį. Tai atvėrė „Paramount“ spalio mėnesio datą. Režisieriaus kėdėje yra Stefano Sollima, šalia Jordano vaidina Brettas Gelmanas, Jodie Turner-Smithas ir Jamie Bellas.

Tai nėra pirmieji dideli žingsniai, kuriuos „Paramount“ teko atlikti per šį chaoso laikotarpį, ir šiuo atžvilgiu įmonė tikrai nėra viena. Studija taip pat turėjo nuo birželio iki gruodžio sustabdyti labai lauktą Tomo Cruise’o „ Top Gun: Maverick“ . Vienu metu jis jau buvo atidėtas visus metus ir tikėtasi, kad tai bus vienas didžiausių vasaros filmų. Režisieriaus Johno Krasinskio filmas „ A Quiet Place: II Part“ taip pat buvo denyje ir buvo vienas iš ankstyviausių šių metų kovo mėnesio populiariausių hitų, tačiau dabar numatoma išleisti rugsėjo mėnesį. Tačiau atsižvelgiant į tai, kas nutiks su kino teatrais ateinančiais mėnesiais, net tai gali kilti ore. Ši žinia mus pasiekia per „ Variety“ .