Ar galite gerti ar valgyti? – Klivlando klinika

Taigi, jūsų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas paprašė jūsų pasninkauti prieš atliekant kraujo tyrimą. Pasninkas reiškia tam tikrą laiką nevalgyti ir negerti. Dažnai tai reikia padaryti prieš kraujo tyrimą. Taip yra todėl, kad tai, ką valgote ir geriate, patenka į jūsų kraują ir gali iškreipti rezultatus.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Bet ar galite gerti juodą kavą, kai pasninkaujate dėl kraujo tyrimo? O kaip vartoti vaistus? Šeimos medicinos specialistas Timothy Tramontana, MD, MS, atsako į jūsų dažniausiai užduodamus klausimus.

K: Kiek laiko reikia pasninkauti kraujo tyrimui?

A: Paprastai prieš kraujo tyrimą turėtumėte pasninkauti 10–12 valandų. Paprastai žmonės pirmiausia pasirenka kraujo tyrimus atlikti ryte. Tokiu būdu galite pasninkauti per naktį, kai paprastai nevalgote.

Kraujo tyrimų nevalgius tipai

Kraujo tyrimai yra greitas ir veiksmingas būdas gydytojams patikrinti jūsų sveikatą ir įsitikinti, ar tam tikri gydymo būdai veikia. Kraujo tyrimai, kurių jums gali prireikti pasninkauti, yra šie:

Kl.: Ar galima gerti vandenį prieš kraujo tyrimą nevalgius?

A: Taip. Galite gerti tiek vandens, kiek norite, bet jis turi būti paprastas. Venkite citrinų skonio ir gazuoto vandens, taip pat arbatos iki tyrimo pabaigos.

Kl.: Ar galite gerti juodą kavą pasninkaudami dėl kraujo tyrimo?

A: Negerkite nieko, išskyrus vandenį. Kavoje yra kofeino. Tai taip pat diuretikas, kuris pašalina vandenį iš jūsų kūno. Daugelis žmonių mano, kad kava turi įtakos jūsų skysčių poreikiui. Tačiau tai priverčia dažniau šlapintis, o tai gali turėti įtakos kai kuriems jūsų laboratoriniams rezultatams. Taigi, pasidarykite kraujo tyrimą, tada išgerkite puodelį kavos!

Kl.: Ar galite vartoti vaistus prieš kraujo tyrimą nevalgius?

A: Galite vartoti nereceptinius ir receptinius vaistus, nebent gydytojas nurodys kitaip. Atsižvelgiant į tai, tikrai verta pasakyti gydytojui apie visus vaistus ir papildus, kuriuos vartojate, kad išvengtumėte laboratorinių tyrimų rezultatų.

Nėra jokių požymių, kad kasdien vartojami vaistai, tokie kaip kraujo skiedikliai ir kraujospūdį mažinantys vaistai, sukels kokių nors problemų dėl kraujo tyrimo nevalgius, todėl būtinai toliau vartokite juos, nebent būtų nurodyta kitaip. O jei skauda galvą, ibuprofeno ar kito nereceptinio skausmą malšinančio vaisto vartojimas neturėtų sukelti problemų.

Kl.: Ką daryti, jei pamiršote pasninkauti arba netyčia ką nors suvalgėte?

A: Praneškite savo gydytojui, kad be reikalo neatliktumėte tyrimo. Jei jau atlikote testą nevalgę, o rezultatai normalizuojasi, greičiausiai viskas gerai. Bet jei rezultatai vėl tampa nenormalūs, tai gali reikšti, kad nevalgius turėsite iš naujo atlikti kraujo tyrimą.

Kl.: Ką daryti, jei turite daugiau klausimų apie testą?

A: Skambinkite arba atsiųskite žinutę savo pirminės sveikatos priežiūros komandai. Kažkas turėtų galėti pateikti jūsų klausimus, kad galėtumėte jaustis kiek įmanoma pasiruošęs.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/wichtige-quellen-fur-vitamin-d
https://futuresnutrition.de/blogs/news/uberschussiges-vitamin-d3
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-die-richtige-dosierung
https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-zufuhr
https://futuresnutrition.de/blogs/news/sonnenvitamin-hormon-d3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *