Ar draudimas apima 3D mamografiją? – Klivlando klinika


Kl.: Ar kas nors gali pasidaryti 3D mamografiją ir ar ji yra apdrausta?

A: Taip ir taip, su tam tikromis išimtimis. Trimatės (3D) mamografijos gali būti naudojamos įprastinei mamografijos patikrai. Jie populiarėja ir yra plačiai apdrausti daugelio draudimo paslaugų teikėjų, įskaitant Medicare ir Medicaid.

Cleveland Clinic yra ne pelno siekiantis akademinis medicinos centras. Reklama mūsų svetainėje padeda palaikyti mūsų misiją. Mes neremiame ne Klivlendo klinikos produktų ar paslaugų. politika

Daugelis tyrimų rodo, kad 3D mamografija (techniškai vadinama skaitmenine krūtų tomosinteze) suteikia geresnių rezultatų nei įprastinė 2D mamografija. Jis gali būti ypač veiksmingas moterims, kurių krūties audinys tankus arba kurioms yra didelė krūties vėžio rizika.

3D mamografija gali geriau atpažinti invazinį vėžį ir išvengti klaidingų pavojaus signalų, įprastų atliekant 2D mamografiją, ypač kai krūties audinys yra tankus.

Tiek 2D, tiek 3D mamografijos naudoja rentgeno spindulius, kad sukurtų išsamius jūsų krūties vaizdus, ​​​​kad aptiktų mases ar kitus anomalijas.

Tačiau atliekant 3D mamografiją rentgeno vamzdelis juda lanku aplink kiekvieną krūtį, skirtingais kampais užfiksuodamas daugybę vaizdo „pjūvių“. Šie vaizdai siunčiami į kompiuterį ir atkuriami, kad būtų sukurtas 3D krūties audinio modelis 1 milimetro gabalėliais, kuriuos peržiūri radiologas.

Moterims 3D mamografijos komforto lygis yra panašus į 2D mamogramų. Pastačius krūties audinį, technikas jį švelniai suspaudžia tarp plokštelės ir patogios irklos. Laipsniškas, tolygus suspaudimas sukuria spaudimo jausmą.

3D mamografijos (krūties tomosintezės) spinduliuotės dozė yra šiek tiek didesnė už standartinei mamografijai naudojamą dozę, tačiau ji patenka į JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA) patvirtintus mamografinės spinduliuotės saugos lygius. (Kai kurios 3D sistemos naudoja dozes, panašias į įprastą mamografiją.)

Kiekvienas, norintis atlikti 3D mamografiją, turėtų pasiteirauti su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju, kad sužinotų, ar tai naudinga jiems, taip pat su draudiku, kad patvirtintų, jog tai yra apdrausta jų valstybėje. Kai kurios valstybės įpareigoja, kad draudikai padengtų 3D mamogramas, o kitos gali ne.

– Diagnostinės radiologijos specialistė Laura Dean, MD.

https://futuresnutrition.de/blogs/news/vitamin-d3-ist
https://futuresnutrition.de/blogs/news/was-ist-vitamin-k2
https://futuresnutrition.de/blogs/news/wozu-ist-vitamin-d3-gut
https://futuresnutrition.de/blogs/news/symptome-eines-vitamin-d3-mangels


Leave a Reply

Your email address will not be published.