Antspaudų gamyba 2022

Vaikystėje mėgome žaisti su antspaudais, eksperimentuoti su įvairių spalvų rašalu ir palikti „savo antspaudą” ant visko, ką tik rasdavome.

Tai buvo dar prieš kompiuterinės grafikos amžių, todėl paprasti atkartojami guminiai antspaudai atrodė gana šaunūs.

Džiugu, kad antspaudai vėl sugrįžta. Naudojant juos kažkas suteikia dokumentams unikalumo – ne visai rašyti ranka, bet vis dėlto tai daroma ranka. Kiekvienas antspaudo atspaudas turi savo formą, raštus ir gradaciją.

Šiame straipsnyje pasidalysime keliomis idėjomis apie pasirinktinius rašalinius antspaudus ir ką jie gali duoti jūsų verslui.

Bet pirmiausia šiek tiek istorijos


Sakoma (nors dėl to vis dar ginčijamasi), kad Charlesas Goodyearas pirmasis atrado vulkanizacijos procesą, atsitiktinai ant viryklės numetęs šiek tiek gumos ir sieros.

Ši nauja medžiaga XX a. pradžioje pradėta naudoti odontologijoje dantų protezams prie dantenų priklijuoti.

Pirmą kartą tikri guminiai antspaudai buvo naudojami gana paviršutiniškiems spausdinimo darbams (pašto antspaudams ir pan.). Vėliau guminiai antspaudai pradėti naudoti mokyklose – mokinių paveikslėliams dauginti.

Buvo ir kitų spausdinimo guminiais antspaudais pirmtakų, pavyzdžiui, vaškiniai antspaudai (atsiradę dar antikos laikais) ir medžio raižiniai (atsiradę Kinijoje ir daug vėliau Europoje).

 

Biurai

Net ir gerokai po skaitmeninės eros guminiai antspaudai buvo naudojami biuruose dėl įvairių priežasčių – daugiausia dėl patogumo.

Kaip ir JAV pašto tarnyboje, ant siuntinių naudojami tokie antspaudai kaip „Fragile”, „Rush” ir „First Class”. Paprastai tai savaime pasigaminantys antspaudai.

Taip pat yra asmeninių savaime dažančių antspaudų, kurie patogumo dėlei gaminami iš asmens parašo to asmens padėjėjui (-ams).

Menininkai ir mėgėjai

Guminių antspaudų gamyba yra įdomus ir apgalvotas būdas papuošti atvirukus ir dovanas, ypač kai antspaudai naudojami įdomiais raštais. Guminiais antspaudais taip pat naudojasi mėgėjai, mėgstantys kurti albumus.

Kai kurie menininkai kruopščiai rankomis nuspalvina įvairias antspaudo dalis, kad atrodytų, jog tai yra originali iliustracija – iš tikrųjų taip ir yra.

Guminių antspaudų unikalumas ir išskirtinumas

Masinės gamybos produktų pasaulyje viskas, kas pagaminta rankomis, yra ypatinga. Tik pagalvokite apie paštu užsakomų rankdarbių verslo „Etsy”, kuriame, beje, siūloma daug labai įdomių ir originalių guminių antspaudų, populiarumą.

Kodėl įvairūs menininkai taip traukia prie guminių antspaudų? Na, menininkai labai didžiuojasi savo kūrinių unikalumu. Tačiau tokį kūrybiškumą nelengva atidėti į šalį, kai jie susiduria su kažkuo nauju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

https://sidaurip.desa.id/wp-includes/js/depo25bonus25/

https://sinaboi.desa.id/wp-includes/depo25-bonus25/

https://cibeunying-majenang.cilacapkab.go.id/wp-includes/nexus/

https://cidadap-karangpucung.cilacapkab.go.id/wp-includes/zeus-slot/

https://kalisabuk-kesugihan.cilacapkab.go.id/wp-includes/garansi-kekalahan-100/

https://kelurahanwahno.kotajayapura.id/wp-includes/js/bonus-new-member/

https://cafeadobro.ro/

https://haberveotesi.com.tr/

https://maisqueauga.com/

https://www.brightpath.com.sg/

https://www.dreamwavehotel.com/

https://opigesfarm.com/

https://woodtoc.com.ar/

https://opynewsjoinville.com.br/

https://buabi.com/

https://casadepianos.com.br/

https://www.champlainorchards.com/

https://www.bangunharjo.desa.id/wp-includes/vietnam/