15 patarimų, dėl kurių plaukų spalva išliks ilgiau

Mes išleidžiame daugybę pinigų dažymui, ryškinimui ir atnaujinimui. Po kelių savaičių ši spalva pradeda nykti. Tačiau plaukų spalva neturi išnykti per greitai. Štai 15 patarimų, kaip ištempti plaukų spalvą ir išlaikyti nuostabią išvaizdą.

1. Laikykitės atokiau nuo karšto dušo

Laikas sumažinti karštį. Karšti dušai yra ne tik sausos ir šiurkščios odos receptas, bet ir masina jūsų atspalvį. Karštas vanduo atveria plauko kutikulę ir nuplauna dažus. Plaukus plaukite kambario temperatūros vandeniu. Nusausinkite rankšluosčiu, iššukuokite ir perskalaukite šaltu vandeniu, kad užsandarintumėte kutikulę. Taip plaukai išliks gražūs, sudrėkinti ir nebus skilinėjančių galiukų.

2. Neplaukite per dažnai

Kasdien plaudami plaukus šampūnu išplaukite plaukų spalvą, taip pat natūralius aliejus. Rinkitės sausą šampūną, kad sugertumėte riebalus, prakaitą ir taip pat suteiktumėte plaukams apimties.

3. Venkite sulfatų pagrindu sukurto šampūno dažytiems plaukams

Plaudami rinkitės švelnius, sulfatų neturinčius šampūnus, kad sruogos ilgiau atrodytų nuostabiai. Sulfatų sudėtyje yra druskų, kurios iš plaukų atima drėgmę ir spalvą. Drėgmės praradimas yra pagrindinė spalvotų plaukų slinkimo priežastis.

4. Įdėkite dušo filtrą

Kietas vanduo labai greitai pašalina dažus ir natūralius aliejus. Filtrai iš vandens pašalina mineralines nuosėdas – sabotažininkus, dėl kurių brunetės sruogos tampa melsvos, o jūsų raudonas atspalvis išblunka. Filtrai pašalina muilo sankaupas ir sunkiuosius metalus, kurie gadina jūsų plaukų spalvą.

5. Naudokite giluminius kondicionierius dažytiems plaukams

Dažytiems plaukams labai svarbu naudoti gilųjį kondicionierių su specialiai dažytiems plaukams skirtu kondicionieriumi. Giluminis kondicionierius drėkina ir maitina plaukus, todėl jie tampa švelnūs ir žvilgantys. Giluminiai kondicionieriai apsaugo nuo spalvos išblukimo Norėdami gauti maksimalią naudą, dažytiems plaukams skirtą kondicionierių tepkite prie plaukų šaknų, prisiminkite plaukų dažymas gali būti pavojingas veiksmas plaukams jei neatliksite visko teisingai.

6. Neskubėkite su giluminiais kondicionieriais

Išplaunant plaukų kondicionierių išplaunama plaukų spalva. Pasirinkite kassavaitinį gilųjį kondicionierių, kad plaukai neišbluktų. Leiskite giluminiam kondicionieriui pailsėti ant plaukų apie 10 minučių, kad gautumėte visapusišką naudą. Užsidėję dušo kepuraitę, kad susikauptų šiluma, kondicionierius geriau įsiskverbia į plaukus. Baltyminį gilųjį kondicionierių taip pat galima naudoti plaukams, kuriems reikalingas gilusis kondicionavimas.

7. Naudokite simondsijų aliejų

Simondsijų aliejus primena natūralius plaukų gaminamus aliejus. Įpilkite simondsijų aliejaus į šampūną arba tepkite juo sausus plaukus. Aliejus padeda drėkinti sausus ir drėgnus plaukus, todėl išsaugo spalvą.

8. Sumažinkite šiluminių įrankių naudojimą

Karštis dažnai šiurkščiai veikia plaukų spalvą. Reguliarus džiovinimas, karštų įrankių naudojimas, džiovintuvai ir lygintuvai daro žalą jūsų atspalviui.

9. Naudokite termines apsaugos priemones

Šiluminiu būdu formuodami plaukus naudokite terminę apsauginę priemonę, kad apsaugotumėte plaukus nuo išsausėjimo, lūžinėjimo ir spalvos išblukimo. Termoapsauginės priemonės padengia plaukus ir apsaugo juos nuo sausinančio plaukų formavimo priemonių poveikio.

10. Per daug saulės gadina jūsų atspalvį

Per daug ultravioletinių spindulių yra pavojingi jūsų plaukų spalvai. Rinkitės kondicionierius su integruota apsauga nuo UV spindulių. Plaukų apsaugos nuo saulės priemonės glotnina ir apsaugo plaukus jų neriebindamos. Jei daug laiko praleidžiate saulėje, dėvėkite kepures.

11. Apsvarstykite galimybę padengti viršutinį sluoksnį

Kad išlaikytumėte spalvą ir padidintumėte blizgesį, rekomenduojama su stilistu suplanuoti blizgesio suteikimo procedūrą. Viršutinis sluoksnis suteikia blizgesio ir užfiksuoja spalvą, kad ji ilgai išliktų nuostabi. Neutralizuoja bet kokį žalvario spalvos atspalvį, be to, užsandarina odeles.

12. Paruoškite plaukus

Prieš plaukų dažymą atlikite paruošiamuosius veiksmus. Chelatiniai šampūnai ir giliai kondicionuojančios kaukės padeda ilgiau užfiksuoti dažymo molekules.

13. Plaukite protingiau

Visada saugokite plaukus nuo balinančio chloro poveikio. Plaukiodami naudokite plaukų apsaugos priemones su SPF, kad plaukų spalva išliktų nepakitusi. Prieš plaukdami purkškite kondicionierių, kad sudrėkintumėte plaukus. Prieš maudydamiesi plaukus sudrėkinkite švariu vandeniu. Taip jie nesugers tiek daug baseino ar vandenyno vandens.

14. Rinkitės kokybiškus kondicionierius

Naudokite tokius plaukų dažus, plaukų dažiklius ir kondicionierius, kuriuos jūsų plaukai gali išlaikyti ilgą laiką. Natūraliais aliejais praturtinti plaukų dažai padeda išlaikyti drėgmę jūsų dažomojoje priemonėje, todėl plaukai atrodo žvilgantys ir sveiki. Apsvarstykite galimybę naudoti plaukų dažus be amoniako.

15. Valgykite subalansuotą mitybą

Sveika mityba skatina plaukų augimą ir žvilgesį. Todėl vartokite subalansuotą mitybą, kad jūsų spalva ilgiau išliktų šviežia. Geležies turtingos dietos formuoja sveiką keratiną Baltymai gerina tekstūrą, skatina augimą ir stiprina plaukus. Vitaminai taip pat padeda išlaikyti dažytų plaukų žvilgesį ir sveikatą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *