Parkingas softas


Surasti nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę tokiame sausakimšame mieste kaip Daka yra labai sunku. Jei kas nors nori išeiti iš namų su asmeniniu automobiliu, pirmiausia jo galvoje yra parkavimas, kuriame jis pastatys savo automobilį. Daugeliu atvejų žmonės eina į automobilių stovėjimo aikštelę ir nustato, kad visos stovėjimo vietos yra pilnos, o tada jis turi ieškoti kitos stovėjimo aikštelės. Taigi, tai yra didelis vargas, todėl daugelis žmonių bijo dėl jo automobilio stovėjimo, kai jis išlipa su savo automobiliu.

Supratau, kad norint mėgautis geresniu transportu, būtina geresnė automobilių stovėjimo aikštelė, ypač tokiame sausakimšame mieste kaip Daka.

Taigi, galvojau, kaip būtų galima išspręsti problemą, ir galiausiai man pavyko sukurti debesimi pagrįstą išmaniąją automobilių stovėjimo sistemą ir tikiuosi, kad įdiegus sistemą bus galima pašalinti mano miesto parkavimo problemą. „ARTIK Cloud“ yra tikrai puiki ir tinkama platforma tokiam darbui.

Naudodamasis šia sistema vartotojas galės lengvai rasti laisvą automobilių stovėjimo aikštelę naudodamasis mobiliąja ar internetine programa iš bet kurios vietos. Taip pat naudojau „Intel Edison“ su ekranu, kuris gali būti keliose svarbiose miesto ar kelio vietose, iš kurių bus galima rasti nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę. Sistema atnaujina stovėjimo duomenis kas 30 sekundžių.

Šiame projekte aš jums parodysiu, kaip jūs galite lengvai sukurti tokią išmanią sistemą. Tikrai naudosiuosi „ARTIK Cloud“ platforma, šauniausia „IoT“ debesų platforma. Prieš eidami į smulkmenas, pasimėgaukite mano demonstracinio projekto demonstraciniu vaizdo įrašu.

Išmani parkavimo sistema

Šiai demonstracinei sistemai turite sukurti tris naujus įrenginius „Samsung Artik Cloud“ platformoje. Parodysiu vienam įrenginiui. Veiksmai yra vienodi visiems įrenginiams. Tris įrenginius pavadinau vaivorykštės parkavimu, indigo parkavimu ir „Edison“. Vaivorykštės ir indigo automobilių stovėjimo aikštelė gauna ir saugo duomenis apie parkavimą, pvz., Nemokamus laiko tarpsnius automobilių stovėjimo aikštelėje. Edisonas siunčia informaciją apie automobilių stovėjimą pagal iš anksto nustatytas taisykles.

Su šiuo projektu susiję veiksmai:

1. Padarykite tris įrenginius „Artik Cloud Platform“

2. Vienos programos kūrimas „Artik Cloud“

3. Padaryti vieną taisyklę „Artik Cloud“

4. Arduino paruošimas

5. Jutiklių prijungimas

6. Raspberry Pi paruošimas

7. „Intel Edison“ paruošimas

8. Internetinių programų kūrimas

9. „Android“ programos kūrimas

10. Projekto užbaigimas.

Taigi, pradėkime po vieną. Pirmas dalykas. Pradėkime nuo naujo įrenginio kūrimo „Artik“ debesies platformoje.

 

 

1 veiksmas: sukurkite naują įrenginį „Artik Cloud Platform“

A) Prisijunkite prie „Samsung“ paskyros ir viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite parinktį KURĖJAI.

B) Iš prietaisų skydelio pasirinkite PRIETAISO TIPUS.

C) Spustelėkite + NAUJAS PRIETAISO TIPAS

D) Įrenginyje „DEVICE DISPLAY NAME“ įveskite įrenginio pavadinimą ir nurodykite UNIKALŲ PAVADINIMĄ, tada spustelėkite SUKURTI ĮRENGINIO TIPĄ.

E) Spustelėkite + NAUJAS MANIFASAS


Leave a Reply

Your email address will not be published.