Masturbuoklis ir jo nauda

Masturbatoriumi vadinami žaislai, naudojami seksui ir solo žaidimams palengvinti. Paprastai jį sudaro įvairūs vyrams ir moterims skirti įrankiai. Pavyzdžiui, vibratorių dažniausiai naudoja moterys, o masturbtorius – vyrai.

Ar žinojote, kad masturbuoklių naudojimas ne tik teikia malonumą, bet ir yra fantastiškai naudingas sveikatai? Ne visi stengiasi suprasti, kokią teigiamą įtaką sveikatai turi masturbacija, ypač naudojant masturbatorių. Tačiau daugelis tyrimų parodė daug žadančių rezultatų šia tema.Geriausia būtų geriau suprasti, kaip paprastas masturbatorius gali paveikti bendrą žmonių sveikatą. Norėdami tai padaryti, skirkite šiek tiek laiko perskaityti šiuos moksliškai pagrįstus masturbacijos žaislo naudojimo privalumus.

Geros nuotaikos pagerėjimas dėl meilės hormono išsiskyrimo

Meilės hormonas arba prisiglaudimo hormonas moksliškai vadinamas oksitocinu. Pagumburis jį gamina per hipofizę dėl prisilietimų, apkabinimų ir orgazmo. Tokiu atveju šių hormonų lygis tarp įsimylėjusiųjų yra gerokai padidėjęs.

Be to, solo sekso patriotai turi daugiau išskirtinio oksitocino lygio, ypač orgazmo metu. Vadinasi, lengvesnis orgazmas masturbuojantis sukuria galimybę pagerinti bendrą žmonių nuotaiką.

Pavyzdžiui, moterys, norėdamos mėgautis galingu orgazmo pojūčiu, kaip pagrindinius masturbatorius naudoja dildo. Kita vertus, vyrai kaip pagrindinį masturbuoklį naudoja dirbtines vaginas, palyginimui – fleshlight, kad sukurtų beveik siurrealistinį jausmą, prilygstantį originalui.

Skatina ginekologinę sveikatą

Masturbatorių naudojimas tarp moterų sulaukė pakankamai dėmesio, kad jos nuspręstų juos naudoti. Tai ne tik suteikia joms orgazminį pasitenkinimą, bet ir atspindi geresnę ginekologinę sveikatą.

Pavyzdžiui, naudojant masturbuoklį-vibratorių neabejotinai gali sukrėsti kiekvieną jautrų moters makštyje esantį nervą. Tačiau jis taip pat padeda makščiai pagerinti makšties sienelių elastingumą. Jis taip pat didina makšties lubrikaciją, o tai gali padėti išvengti tokių ginekologinių problemų kaip makšties tempimas ir sausumas.

Padeda gerinti kraujotaką ir mažina su širdimi susijusių ligų skaičių

Masturbatoriai nėra tik seksualiniai žaislai, padedantys pasiekti galingus orgazmus. Žmonės nežino, kad jie gali būti naudingi sveikai savijautai. Iš tikrųjų masturbacija arba seksas naudojant šiuos masturbatorius iš tikrųjų gali pagerinti kraujotaką.

Kai vyras ar moteris susijaudina orgazmo metu, atitinkamai padažnėja ir jų širdies plakimas. Iš tikrųjų širdis per trumpą laiką sparčiu tempu perpumpuoja daugiau kraujo, suteikdama visai kraujotakos sistemai galimybę geriau judėti. Atsiradęs kraujotakos sistemos judrumas pagerina širdies ir kraujagyslių sistemos ištvermę, taigi išlaiko sveiką širdį.

Erekcijos sutrikimų ir prostatos vėžio rizika tampa mažesnė.

Dar vienas nepaprastas poveikis, kurį gali suteikti mastubatoriai, yra prostatos vėžio ir erekcijos sutrikimų rizikos tarp vyrų prevencija. Kai vyrai nustoja arba ilgą laiką negali išskirti spermos, padidėja prostatos vėžio ir erekcijos sutrikimų rizika. Taigi posakis „Ko nenaudoji, tą prarasi” puikiai tiktų kalbant apie pasekmes, kurias sukelia negalėjimas reguliariai išleisti spermos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *