Kaip pagerinti SEO veiklą pradedant advokatų kontorą?

Kuriu šį įrašą savo partnerio vardu, nes jis tikrai užimtas ir iš tikrųjų nieko nežinau apie SEO.

Jis yra teisininkas ir sukūrė savo svetainę su „WordPress“, taip pat mokėsi SEO pagrindų per mokomąsias programas.

Tačiau jis jaučiasi negaunantis pakankamai gerų rezultatų iš SEO, nes vienintelius apsilankymus jo svetainėje aplanko „Google“ ir jis norėtų sužinoti, kaip geriau "natūralus" SEO.

Iš esmės jis norėtų būti vienas iš pirmųjų, pasirodžiusių „Google“, kai žmonės ieško „advokatas +[ourcity]“. Nepaisant to, kad jis sukūrė svetainę, kurioje laikomasi pagrindinių SEO taisyklių (kad žodžiai pasirodytų pavadinimuose ir dažnai, sukurtų pakankamai ilgus puslapius ir straipsnius), jis net nėra šimtoje vietoje šiam konkrečiam tyrimui.

A

Tik „Google“ skelbimai leidžia klientams lankytis jo svetainėje.

Jis naudoja keletą SEO priedų, tačiau jų yra daug ir jis jaučiasi kažkoks pasimetęs, todėl nežino, ar turėtų užsisakyti kokius nors "priemokos planas" kurie jam siūlomi, arba jei tai būtų pinigų švaistymas. Tačiau jis nelinkęs leisti pinigų, jei tai veiksminga padėti jam pasiekti pirmąjį puslapį.

A

Koks būtų įdomesnis požiūris? Tiesiog atliekate keletą išmintingų atnaujinimų savo svetainėje? Pirkite SEO papildomą planą? Samdyti profesionalą (ir kaip iš anksto žinoti, ar jam bus gerai?).

A

Jis labai stengiasi, kad galėtų tvirtai pradėti savo veiklą, ir nuoširdžiai įvertintų visus patarimus, kuriuos galite jam duoti

pateikė / u / Maenya_
[comments]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *